Wpis z mikrobloga

#udemy Dzieki mireczkowi, ktory napisal o #cebuladeals na stronie udemy, gdzie mozna zamowic KAZDY kurs jaki sie wymarzy za 11 Euro, co czesto oznacza 97% upustu w stosunku do oryginalnej ceny. Wlasnie sobie zamowilem caly zestaw kursow Wall Street prep i oszczedzilem okolo 1400 Euro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
@Thexil: @miciek335: Nie zrozumieliscie mnie. Ja sie zapisalem na kurs modelowania finansowego, bo to umiejetnosc bardzo rzadka w Polsce, w dodatku blisko zwiazana z firma, w ktorej pracuje. Przerobienie takiego kursu daje mi mozliwosc szybkiego awansu i zajecie sie lepiej platnymi zajeciami.
Rownie dobrze ktos moze sie nauczyc programowac i skupiajac iles minut dziennie nabyc umiejetnosc, ktora da mu pieniadze.
Jak wbijasz na dowolny kurs to powinno ci wyskoczyc ze dzisiaj 11 euraskow i przy nacisnieciu "kup kurs" automatycznie zaaplikowac kod. Jak nie dziala to sprobuj recznie wprowadzic kod hocus0010.
Jak wbijam na strone glowna to wyskakuje mi na gorze popup ze promocja do konca 30 pazdziernika i odlicza 1 dzien i 10 godzin do konca.