Wpis z mikrobloga

Kurde, już myślałem, że ten pis to nowy pis, a tu tylko dochodzą do władzy, to zaczynają od najbardziej delikatnych spraw jak ekstradycja Polańskiego. Polska jest w tak gównianym położeniu, że nie stać nas na np ekstradycje Polańskiego. Podobnie jak nie stać nas na fikanie ruskim, likwidowanie roku polskiej kulury w Rosji itd. Rozumiem, że poprzedni rząd robił to w imię amerykańskich, bądź niemieckich interesów na Ukrainie, bo jak wszyscy wiemy od początku działał na szkodę Polski, ale nowy rząd charakteryzuje się dalszą głupotą, czy może dalszym lizaniem tyłka amerykańskim żydom?
#wybory #polit #polanski #film
panjan1111 - Kurde, już myślałem, że ten pis to nowy pis, a tu tylko dochodzą do wład...

źródło: comment_0UeamhImULlO0KV4usfRdGQOB55Vmw7m.jpg

Pobierz
  • 21
@bykubyk: Bo jesteśmy krajem, który tonie na każdym froncie. Skoro ktoś o takim dorobku jak Polański chce tu przebywać i kręcić filmy, które idą w świat z wielkim echem reklamując nasze ziemie, to chyba tylko debil by z tego nie skorzystał?
@bluehawaii91: @Pro-publico-bono: Gwarantuje wam, że wśród polityków i urzędasów jest od #!$%@? złodziei. Jakoś nie siedzą. Gwarantuję wam też, że wśród bandziorów, których się wypuszcza na wolność, bo odsiedzieli (lub nie) swoje za kradzieże i wymuszenia, też jest mnóstwo gwałcicieli. Jakoś kary unikają. Nie warto zaczynać od czegoś co może nam pomóc. Warto najpierw zająć się poważniejszymi sprawami, a dopiero na końcu, gdy wszystko będzie idealnie, to można się brać
@Pepperek: I tym się różnią Polacy, którzy mają taką a nie inną sytuację, od narodów myślących. Takim karaniem kogoś wartościowego dla nas nic nie wskóramy. Cwelom z Pruszkowa, czy Wołomina udało się odebrać z tego co wiem tylko jeden samochód (!). To tyle. A na końcu Komorowski (sam prezydent!) ich powypuszczał, a w roku 2015 stwierdzili, że Papałę zabił złodziej aut. A zaczynają Polskę naprawiać od Polańskiego. Śmiech na sali.
@panjan1111:
Co to za bełkot? Przez taki bełkot rodzą się problemy i kompleksy naszego narodu, to w sumie jest brane z komuny gdzie aparatczyk mógł więcej, więc pewnie niektórym zostało, a przecież jesteśmy równi wobec prawa.
@Pepperek: No właśnie. Mafia kradnie, i prostytuuje małe dziewczynki i jest bezkarna, a za posiadanie skręta zajebią Cię tabuny policjantów i antyterrorystów.
Twój bełkot jest typowy dla zakompleksionego chłopca. #!$%@?ć kurę znoszącą złote jajka w imię wyimaginowanego równouprawnienia, którego nie ma, a już na pewno nie ma go dla Ciebie i dla mnie.
@panjan1111: Jesteś typowym przedstawicielem zakompleksionego chłopaczka patrzącego z utęsknieniem na tych wielkich, cudownych, którzy dla Ciebie mogą więcej, usprawiedliwiając to jakimś bełkotem, że są inni gorsi.
To że facet potrafi nakręcić film, to nie znaczy że bezkarnie może ruchać małe dziewczynki, przynajmniej dla osoby myślącej w miare rozsądnie, nie potrafię zrozumieć jak można w ogóle usprawiedliwiać taki czyn...

Tak samo jak Polańskiego, trzeba zamykać innych pedofilów i tyle, bez względu czy
@Pepperek: Ja mówię, że warto skorzystać z opcji która nam wiele może dać i najpierw zająć się gównem jakie płynie u nas strumieniami, a Ty piszesz, że jestem zakompleksiony. Ja napiszę tak: Nie próbuj wyładowywać swoich frustracji zakompleksiony chłopczyku na facecie, który wiemy, że zrobił źle, ale póki co możemy na nim wiele skorzystać. Na dzień dzisiejszy proponuję Ci zrobić porządek wokół siebie na próbę. Gdy pójdziesz w poniedziałek do pracy
@panjan1111:
No i kolejny totalny bełkot, czasami zastanawiam się jakimi drogami płyną te myśli, no ale trudno postaram się jeszcze raz wytłumaczyć, może dotrze. Pedofil uprawiający seks z małymi dziećmi, powinien zostać ukarany jak najszybciej, nie ważne czy kręci fajne filmy, czy kopie rowy, nie ma żadnego wykorzystania, żeby ten pokopał trochę bo się przyda, albo ten drugi nakręcił film. Zresztą ja się czuje zdecydowanie lepiej kiedy w naszym kraju jest
@Pepperek: Też uważam, że każdy powinien być ukarany, nie ważne kim jest. Ale świat jest taki, że nie ma tu żadnej sprawiedliwości. Zobacz ile zbrodniarzy komunistycznych jest w rządzie, szefuje firmom, które zabrali nam za grosze, otrzymuje wysokie emerytury. Oni w pierwszej kolejności powinni iść pod sąd. Myślę, że Polska powinna skorzystać z tego, że Polański tutaj jest, a później dopiero go ukarać.