Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, potrzebuję pomocy!
Zbliża się 30-tka mojego brata, a i też w bliskiej przyszłości 30-tkę ma jego żona.
Oboje są bardzo aktywni, właściwie nie ma dnia żeby nie biegali, jeździli na rowerze, ćwiczyli na siłowni, albo pływali na basenie.
Wracając do urodzin, szukam dla nich wspólnego prezentu i właśnie tematyka około sportowa wydaje mi się najlepsza.
Odpadają książki, odzież, obuwie, pulsometry. Niestety wszystko mają. :<
Sam zastanawiam się nad:
- masażerem do stóp (często coś ich boli, a stopy u biegacza są bardzo narażone na kontuzje) - i tu pytanie, czy ktoś korzystał z czegoś konkretnego i mógłby polecić?
- karnetem do jakiegoś SPA dla sportowców amatorów - tu z kolei pytanie, czy znacie może jakiś dobry ośrodek tego typu w okolicach #wroclaw

Oczywiście jeśli macie jakieś pomysły to piszcie!
Zapomniałem dodać, dobrze by było jakby prezent zamknął się w 300zł.

#bieganie #rower #pytanie #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
- karnetem do jakiegoś SPA dla sportowców amatorów - tu z kolei pytanie, czy znacie może jakiś dobry ośrodek tego typu w okolicach #wroclaw


@Turambetto: to zdecydowanie najfajniejsza opcja.
Możesz też pójść w banały typu wieszak na medale czy coś w tym stylu :)
  • Odpowiedz
@enron: Wieszak na medale odpada, raz, że cena nie ta, a dwa, brat ma dużo więcej medali niż bratowa i myślę, że to nie byłby póki co "wspólny" prezent. :)
Co do SPA, to też mi się wydaje ok, ale czekam na jakieś opinie Mirków z Wrocławia, bo sam tam nie mieszkam.
@DeXteR25: Nad tym też myślałem, tylko ciężko mi znaleźć coś czego nie robili:
-Ostatnio latali paralotnią
-Quady też powiedzmy, że znają
-Bungee odpada, ze
  • Odpowiedz
-Ostatnio latali paralotnią

-Quady też powiedzmy, że znają

-Bungee odpada, ze względu na swoją kontuzjogenność

-Skok ze spadochronem z samolotu już planują


@Turambetto: a jakaś porządna strzelnica, tak żeby sobie z kałacha itp. postrzelali?
  • Odpowiedz
@Akuku69: Tylko takie spa musiałoby być typowo "sportowe", a nie znalazłem póki co nic takiego.
@enron: Strzelnica to niestety też coś co znają. Myślałem natomiast o jakichś jazdach rajdowym/wyścigowym autem. Muszę się rozejrzeć za tym.
  • Odpowiedz
@Turambetto: jesli sa bardzo aktywni, trenuja rozne dyscypliny, maja jakis konkretny plan treningowe, to na moj gust dobra opcja moga byc badania wydolnosciowe. Pozwalaja okreslic zakresy treningowe, na tetnie na zakwaszeniu i v02max.
Cos co dla zapalonego biegacza swiadomego treningu itd jest nieoceniona informacja.
  • Odpowiedz
@Turambetto: Ogólnie z rzeczy "sportowych" większość sportowców amatorów ma wszystko zaplanowane, zarówno co do gadżetów, sprzętu jak i wolnego czasu. Tacy ludzie nienawidzą dostawać sportowych prezentów bo albo już coś mają lepsze albo chcą niedługo kupić inne już upatrzone. Bezpiecznie możesz im po dobrej koszulce kupić bo tego nigdy za dużo, wszystko inne może okazać się problemem.
  • Odpowiedz
@dran2: Nie do końca się z Tobą zgodzę. Sam biegam i prezenty z tym związane zawsze mnie cieszyły. Czy to jakaś czapka, czy buffka, czy koszulka, albo książka. Normalnie kupiłbym też coś w tym stylu, ale że jest to ich 30tka, to chciałbym coś ciekawszego. To nie jest tak, że jestem totalnym laikiem i kupie im coś "bo pani przy kasie mi poleciła, że fajne" bo sam wiem mniej lub
  • Odpowiedz