Wpis z mikrobloga

Mireczki ! Za miesiąc rodzi mi się córa i trzeba kupić wózek i mamy problem z wyborem bo niby wszystko to samo. I tutaj pytanko do Was. Macie może jakieś sprawdzone firmy modele wózków 3w1 ? Cena tak 1800-2500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@pasq123: co prawda nie sprawdziliśmy w terenie (termin na 1 marca here) ale bardzo długo przebieralismy i wybralismy bebetto flavio. Ladne i bardzo funkcjonalne. Polskie zdaje sie. Pamiętaj, że każdy poleci Ci i odradzi inny, bo z wózkiem jak z samochodem. Każdy jeździ innym i chwali a inne uważa za zły wybór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pasq123: Gratulacje :) mi sie rodzi syn za 2 tygodnie, dzis odbieram wozek Bebetto Luca, calkiem przyjemny 3w1 mysle ze w 1800 sie zmiescisz, skad jestes ? Jak cos to znam dosc tani sklep na slasku. Myslelismy nad modelem Torino ( ich flagowiec) ale Luce ktos nie odebral i mamy od reki bez czekania. Ogolnie calkiem fajne system kontroli trakcji, dojazdu do kraweznika itp. Jak chcesz to po odbiorze moge
  • Odpowiedz
@pasq123: no to w Tarnowskich Gorach jest sklep z dosc fajnymi cenami, my juz pol roku szukalismy i wybralismy. Bebetto to Polska firma wiec rozwiazania maja dostosowane do naszych realiow, zona na poczatku chciala Stocke ale gosc jej powiedzial ze tam amortyzacja nadaje sie jedynie do jazdy po marketach. Dzis po poludniu bedziemy miec ten wozek wiec wysle Ci zdjecia
  • Odpowiedz
2 tygodnie, dzis odbieram wozek Bebetto Luca, calkiem przyjemny 3w1 mysle ze w 1800 sie zmiescisz, skad jestes ? Jak cos to znam dosc tani sklep na


@pasq123:
1. kup używkę w dobrym stanie (taką po jednym dziecku) - wypierzesz i masz z głowy.
2. nie bierz pompowanych kół tylko pełne (byle duże). Widziałem gościa na stacji, jak z kompresorem kombinował.
3. maxi cosi w sumie jest spoko, bo przeżył
  • Odpowiedz
@Shivaa: nie jest do niczego... a przynajmniej ten, co mam. Tylko nazwy modelu nie umiem sobie przypomnieć...
Taki z aluminiową ramą, składa się i do bagażnika w skodzie 120 (sic!) się mieścił cały z gondolą i innymi rzeczami
Ok, to nie jest "parasolka, którą wsadzisz do kieszeni ale syn 2 lata kończy i już go nie wsadzam do wózka, tylko sam ma chodzić.
A wózek idzie dalej w użytek, bo
  • Odpowiedz
@pasq123: wiem, dlatego Ci radzę kupić używkę w dobrym stanie. Nam rodzice "niespodziankę" zrobili co było o tyle fajne, że #!$%@? uszu szło od zastanawiania się dostać.

W sklepie to Ci wcisną każde gówno, takie techniki sprzedaży mają... to jest chory biznes.
A używka - jak przetrwała jedno dziecko czy dwa i dalej jeździ to już będzie jeździć.

Żona będąc w ciąży kupiła "parasolkę" tanią, żeby nie dzwigać... po tygodniu
  • Odpowiedz