Wpis z mikrobloga

@lunada: Nie wiem jaki masz budżet. Jesli w miare tanie jak na klasyczne obuwie to zerknij na brogsy i monki Gordon&Bros. Masz tez sklep.klasycznebuty.pl - sporo różnych modeli, stad konkretnego nie polecę. Osobiście celowałbym w podwójne monki albo Oxford Full brogue, zależy jak ekstrawaganckiego wyglądu szukasz. Kwestia by dobrze dopadowac rozmiar i zadbac o buty odpowiednimi kosmetykami (np. Saphir z Multirenowacji).Wybacz literówki, pisze z autobusu :D
@lunada: To może być ciężko. Pozostaje chyba celować na duże przeceny na Zalando (aczkolwiek ponoć tamtejsze Gordon&Bros często są seconds i mają sporo niedoróbek i chyba mają tylko derby). W tej cenie ciężko o coś klasycznego w wyglądzie i dobrze wykonanego (przyjmując za punkt odniesienia tanie buty sieciówkowe).
@lunada: Na KH bym trochę uważał. Z tego co czytałem skóra na podeszwie papierowa - od razu do zelowania. Jeśli tego nie zmienili to w środku buta nie wszystko jest ze skóry - wstawka materiałowa inaczej będzie chłonęła wilgoć, inaczej będzie schnąć, inaczej będzie pachnieć. W tej cenie też nie spodziewałbym się najlepszej skóry na górze - zapewne będzie słabiej przyjmować kosmetyki i gorzej się łamać. Natomiast myślę że i tak
@lunada: Nie miałem okazji nosić, ale krótkie i pobieżne spojrzenie na ich stronę internetową i sklep pokazało że te ciekawiej wyglądające są za około 900 złotych - a za tyle można kupić coś sprawdzonego, szytego i porządnego. Te tanie były... well, mi się nie podobały, mówiąc delikatnie. Niektóre w środku mają skórę, niektóre miks skóry i materiału.