Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: pisałem o tym jak przekraczasz próg 85k. Akurat przy zarobkach o których piszesz, stawki proponowane przez razem są bardziej korzystne od obecnych, więc to trochę nie na temat co napisałeś :/
  • Odpowiedz
pisałem o tym jak przekraczasz próg 85k. Akurat przy zarobkach o których piszesz, stawki proponowane przez razem są bardziej korzystne od obecnych, więc to trochę nie na temat co napisałeś :/


@omik: Pisałem na przykładzie jak to działa oskładkowanie pensji w obecnej postaci. Sprawiedliwe to nie jest. Wiem, że to nie na ten temat, jednak opisałem inny przykład niesprawiedliwości, a też mechanizm podobny jak przy obawie o przekroczenie progu z
  • Odpowiedz
@RedBulik: Już PO wprowadzała takie ustawy, jednak niestety nie przeszły, mogą każdą ustawę wprowadzić, kiedy są w takiej sytuacji, gdyż wiedzą, że nie mają większości i ona nie przejdzie. Zwykła taktyczna zagrywka populistyczna


@Cheater: Dla mnie to zwyczajna gra pod publiczkę (gdyż złożyliśmy ustawę) plus gonienie króliczka, ale tak, aby go nie złapać.
  • Odpowiedz
a też mechanizm podobny jak przy obawie o przekroczenie progu z dochodami.


@Kaczypawlak: nie, jest zupełnie inny. Są ludzie którzy wierzą, że jeżeli dostaną podwyżkę z 85k na 87k będą zarabiać mniej na rękę. I twój marny trolling się do tego przyczynia.
  • Odpowiedz
Liczę na to, bo jak zrobiłyby tak ze 3 partie, to pojawiłby sie przedmiot nacisku na resztę partii ...jednak nie wierzę za bardzo, bo Nowoczesna sporo wydała na kampanię i potrzebuje tej kasy (pożyjemy, zobaczymy)


@Cheater: To nie przejdzie, bo nie mają większości w Sejmie, potem Senat oraz prezydent a on jest też przeciwny;]

jednak nie wierzę za bardzo, bo Nowoczesna sporo wydała na kampanię i potrzebuje tej kasy (pożyjemy,
Kaczypawlak - > Liczę na to, bo jak zrobiłyby tak ze 3 partie, to pojawiłby sie przed...

źródło: comment_g26x76l7BhGCJeDxS7rcKVVeUPsfqCVZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
nie, jest zupełnie inny. Są ludzie którzy wierzą, że jeżeli dostaną podwyżkę z 85k na 87k będą zarabiać mniej na rękę. I twój marny trolling się do tego przyczynia.


@omik: Poza tym przynajmniej mnie bardziej zniechęca RAZEM, co z tego, że osiągnę sukces, zarobię mnóstwo kasy ciężką pracą, kiedy oni mi zabiorą? Inna sprawa, jak było ostatnio? PO ciągle podnosiło pensje minimalne, a kwotę wolną nie. Więc ludzie więcej płacili
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: patrzysz tylko na to 75%. To jest kompleksowy program podatkowy, obniża 90% społeczeństwa. Tak, jest w tym podwyżka kwoty wolnej. System sie musi bilansować - obniżając jednym, trzeba gdzieś podwyższyć. Albo ciąć koszta.
  • Odpowiedz
Niezależnie od stosunku do Korwina - #!$%@? na kilka stron o tym, jaki to nie jest cyniczny biorąc subwencje z budżetu kiedy jest przeciwko finansowaniu, a olewanie faktu, że te pieniądze, jeśli zostaną dobrze wykorzystane, mogą teoretycznie bardzo przyspieszyć "walkę z systemem" (hehe), szczególnie że PO czy PiS mają do dyspozycji dużo większe środki z tego samego źródła, jest jakieś takie bardzo subiektywne, zapewne zabarwione samą nienawiścią do Korwina.
  • Odpowiedz
Jezu, jakim trzeba byc debilem, by #!$%@? "hurrr skoro Korwin jest przeciwko subwencjom, to jest hipokryta, jezeli bierze subwencje" xD.

Tak samo jak jest przeciwnikiem wiekszosci podatkow, czyli moze sobie wiekszosci podatkow nie placic, prawda? A NIE, CZEKAJCIE XD

#!$%@?, przeciez to OCZYWISTE, ze nie ma nic hipokryzyjnego w przestrzeganiu obowiazujacych przepisow i regul i byc jednoczesnie za zmiana tychze. Nie wierze, ze osoba, ktora tego nie ogarnia, jest dostatecznie inteligentna, by
  • Odpowiedz
@urs6:

Ej, czaicie to, w tym momencie partia #korwin jako JEDYNA z antysystemowych dostaje subwencje z państwa,


Dlatego JKM nie chciał się jednoczyć bo raz chciał zwyciężyć swoją partią i pokazać tym wszystkim co się z niego śmieli, dwa liczył na kasę.
  • Odpowiedz
Mądry generał usiłuje wyżywić swoich ludzi z ziemi nieprzyjaciela. Każdy buszel jedzenia odebranego wrogowi wart jest dwudziestu przyniesionych z domu.

Sun Tzu
  • Odpowiedz
@kunajk: Mam jego książkę;]
@Mrstyyy2: Chciałeś coś mi powiedzieć?( ͡º ͜ʖ͡º)

Niezależnie od stosunku do Korwina - #!$%@? na kilka stron o tym, jaki to nie jest cyniczny biorąc subwencje z budżetu kiedy jest przeciwko finansowaniu, a olewanie faktu, że te pieniądze, jeśli zostaną dobrze wykorzystane, mogą teoretycznie bardzo przyspieszyć "walkę z systemem" (hehe),


@krolikbartek: Jednak to PO od lat mówi,
  • Odpowiedz