Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na wpis na który nie mogę odpowiedzieć w wątku: http://www.wykop.pl/wpis/14950681/pokaz-spoiler-tl-dr-pokaz-spoiler-no-elo-dawno-sie/
oznaczony tagiem: #mirkogs

Kopię tego co stworzyl moreover zachowałem aby sobie kupił serwer, oplacil domene i pilnował porządku po swojemu. Do dnia dzisiejszego nie zwrócił się do mnie aby "odzyskać" swoje zbugowane dzieło. Ludzie zgłaszali błędy, można było każdego kopnąć z serwera.

@moreover: dostałeś bana nie ode mnie tylko od ludzi którzy na tym TSie siedzą od 2 lat. I nadal czekam na Twoją odpowiedź w sprawie poniższej wypowiedzi. Fakty nie mity Panie moreover. Twierdzenie że wrzuciłeś gdzieś i zgłosiłem nic Ci nie da.

Dla przypomnienia wstawiam część rozmowy na Steam z moreoverem i jego opinia na temat was wszystkich.

Moreover robił gównoburze bo zakopałem mu jeden wykop bo użył tagu mirkogs aby ludzie z grupy mu wykopywali.
Nie zależy mi na rozwaleniu grupy, uważam to za bardzo dobrą inicjatywe. Moreover sam się mnie pytał czy nie chce zostać administratorem grupy na Steamie a ja mu odmówiłem bo zwyczajnie nie mam na to czasu aby pilnować taką grupę.


Kofi - W odpowiedzi na wpis na który nie mogę odpowiedzieć w wątku: http://www.wykop....

źródło: comment_kZKBTqgitic0di7J1pgqGh2LZhjkd4tr.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skończcie już obaj, nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. @Kofi Nie wykopałeś mu tego, no to c--j, masz do tego prawo. TS też był twój więc możesz sobie cenzurować co chcesz. Wołam też @moreover bo tak mi się podoba.

Tyle energii, ile wkładacie w pisanie durnot w internecie, włóżcie w coś innego, albo w samą grupę. Może idźcie okładać się po twarzach jeśli wam to jakoś pomoże, ale do k---y
tapczan100 - Skończcie już obaj, nikogo to tak naprawdę nie obchodzi. @Kofi Nie wykop...

źródło: comment_kmNIR72xHlOV22sks0ahoTDrpTnkIgv7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kofi: @moreover: Poziom Waszej "dyskusji" sięgnął już dna. Koło c---a to każdemu lata, przejrzyjcie na oczy. Zachowujecie się jak dzieci za czasów CS 1.6 które kupiły admina i ktoś im zabrał bo robiły g---o. Kłócicie się o TS'a wartego parę szekli. Serio? Nie ten TS to inny, k---a. Najlepiej kupić sobie samemu i sobie samemu na nim rządzić, jak ja nie lubię się o coś prosić. @moreover
  • Odpowiedz