Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi na wpis na który nie mogę odpowiedzieć w wątku: http://www.wykop.pl/wpis/14950681/pokaz-spoiler-tl-dr-pokaz-spoiler-no-elo-dawno-sie/
oznaczony tagiem: #mirkogs

Kopię tego co stworzyl moreover zachowałem aby sobie kupił serwer, oplacil domene i pilnował porządku po swojemu. Do dnia dzisiejszego nie zwrócił się do mnie aby "odzyskać" swoje zbugowane dzieło. Ludzie zgłaszali błędy, można było każdego kopnąć z serwera.

@moreover: dostałeś bana nie ode mnie tylko od ludzi którzy na tym TSie siedzą od 2 lat. I nadal czekam na Twoją odpowiedź w sprawie poniższej wypowiedzi. Fakty nie mity Panie moreover. Twierdzenie że wrzuciłeś gdzieś i zgłosiłem nic Ci nie da.

Dla przypomnienia wstawiam część rozmowy na Steam z moreoverem i jego opinia na temat was wszystkich.

Moreover robił gównoburze bo zakopałem mu jeden wykop bo użył tagu mirkogs aby ludzie z grupy mu wykopywali.
Nie zależy mi na rozwaleniu grupy, uważam to za bardzo dobrą inicjatywe. Moreover sam się mnie pytał czy nie chce zostać administratorem grupy na Steamie a ja mu odmówiłem bo zwyczajnie nie mam na to czasu aby pilnować taką grupę.


Pobierz
źródło: comment_kZKBTqgitic0di7J1pgqGh2LZhjkd4tr.jpg
  • 28
@moreover: Jak już mówiłem, to co stworzyłeś na TS'ie jest zachowane, nie zwróciłeś się do mnie o to abyś sobie sam gdzieś to uruchomił. Teraz masz wąty do mnie o to że straciłeś administratora i nie możesz wejść na TSa? Wolne żarty.

Widać troche za krótko jesteś na wykopie aby umieć śmieszkować bo bardzo Ci to nie wychodzi.
@moreover: TS wrócił do stanu sprzed Twoich zmian, z prawidłową konfiguracją, bez zbugowanych grup.

No tak, ty masz 19 lat i jesteś taki dorosły ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Kofi: Dobra elo, żyj dalej jakimś tsem i w internecie xD I zgól koper, ja się żegnam
Chyba lepiej mieć 19 lat i mieć w dupie jakieś gowno afery niż 32 lata i #!$%@? takie rzeczy xD No ale nie wiem, żona i mama dumna? XD