Wpis z mikrobloga

Mam 2 szczury. Dostałem je wczoraj, bo w sumie były wywożone do lasu. To wziąłem, bo może coś ugram. Nie mogę ich mieć w domu. Nie wiem ile wytrzymają w pomieszczeniu gospodarczym, w klatce chomika, przykryte bluzą. No ale lepsze to niż las xD
A może przeżyją zimę? xD co można zrobić z tymi #!$%@?? nie, znajomi nie chcą
#szczury
  • 26
@Rafau23: w klatce dla chomika wytrzymają jakiś czas, wiec na spokojnie powinien znaleźć się ktoś, kto przygarnie. Jest kilka stron, gdzie ogłasza się szczury do adopcji :) pewnie na fb jest jakiś fp w tym stylu :)
@yoreciv: Ale pomieszczenie nie ogrzewane. Chociaż specjalnie zimno im nie jest chyba, skoro już zrobiły w niej okno na świat xD

Gdzie najlepiej atakować? Ogólnie sympatyczne #!$%@?, ale boje się wziac na rekę. Bo Filip grzeczny a ten drugi obcych czasem podgryzie, i zapomniałem który to który xD
@ladzik: szczurów się nie szczepi.
@Rafau23: puść je na łóżko, zablokuj drogi ucieczki i pozwól im do siebie podejść. Szczury są mądre i nie są agresywne. Nie bój się ugryzienia, jak cię dotknie zębami raczej nawet nie poczujesz. Nie gryzą ludzi i odróżniają ich od pokarmu. Tylko nie przestrasz.