Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki. Czy ktoś z was kupił szkło hartowane na wyświetlacz na #lumia920 ? Najlepiej na #aliexpress , ale nie obrażę się na allegro.
Problem jest taki, że ma zaokrąglone krawędzie na zewnątrz, przez co szkiełko powinno być albo docięte odpowiednio (trochę lipa), albo wyprofilowane. Ta druga opcja bardzo mi odpowiadałaby, ale czy się da? Kupiłem na ali, i strasznie wieśniacko to wygląda... Zawołam jeszcze #kiciochpyta #windowsphone
  • 8
@yoloBaklawa: Tez mam L920 i z tego co wiem to raczej nie ma szans kupic takiego szkla. Wszystkie sa niby profilowane, a producent ma na myśli profilowanie naroży :-), a nie brzegów folii w osi Z. Ja kupuje zwykla folie na ekran, ok 10zl za ok 10sztuk na ebayu. Nic nie odstaje, a jak mi sie troche porysuje to zdejmuje i naklejam nowa. Szklo tez mialem - bylo super, no ale
@yoloBaklawa: Jest sporo mniejsza niż ekran. Po bokach jest odsłonięte po ok 3-4mm, u góry i u dołu trochę mniej, ok 2mm. W zupełności to wystarcza, mam te folie od samego początku telefonu, a więc prawie 2 lata i jak wymieniam folie to widać że ekran jest bez najmniejszej ryski, więc to że nie pokrywa całego ekranu to nie problem. I tak są wycięcia na głośnik i czujnik światła.