Wpis z mikrobloga

Lisner ma taką reklamę, że typy zamawiają pizzę na imprezę. Przyjeżdża jakiś #!$%@? koleś i zamiast pizzy przywozi śledzie. co jest, miała być pizza. no a próbowaliście kiedyś śledzi?
i reklama kończy się tak, że goście biorą śledzie i że spoko
#!$%@? jakby mi gość zamiast pizzy przywiózł śledzie w śmietanie to by mnie jasny #!$%@? strzelił
najgorsza pizzeria ever
#buldupy
  • 29
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Śledzie są spoko, polskie sushi, ale jak zamawiam pitcę, to chcę pitcę. Ja bym skargę składał za niewywiązanie się z umowy albo reklamował niezgodność towaru. Jak chcą śledzie dowozić to niech założą firmę teleśledzik. Tak działa wolny rynek.
  • Odpowiedz
@marianbaczal: > najgorsza pizzeria ever

To nie wina pizzerii. Analizując przebieg reklamy można dojść do wniosku, że Michela Moran to bezduszny #!$%@? który porwał dostawcę pizzy, przebrał się za niego i teraz ludziom po domach wciska północnoatlantyckie śledzie w śmietanie. Spójrz tylko jak odjeżdża przed siebie ze złowieszczym uśmieszkiem. Szkoła gangsterska Janusza Tracza. Nie przyjmujesz śledzi to będziesz zwiedzać dno rzeki w cementowych butach otoczony truchłami dostawców pizzy z całej Małopolski.
WezelGordyjski - @marianbaczal: > najgorsza pizzeria ever

To nie wina pizzerii. An...

źródło: comment_mZLSoVbIZXbKeztFGpnEUdu1JTBJFucf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz