Wpis z mikrobloga

Poziom niektórych ludzi na Wykopie mnie po prostu obrzydza. Przeglądalem na przyklad komentarze jednego gościa i co widzę?

Jeżeli geje chcą tolerancji to niech naucza się tolerować katolików

powinno się absolutnie potępiać każdą próbę cenzurowania opinii publicznej przez pedałów

Jak ja kocham tę paranoje walki o równouprawnienia. Co chwila jakis murzyn, gej, czy kobieta płacze, że nie ma większych praw niż inni.

Mnie też razi widok dwóch liżących się facetów, tak samo jak widok emo, ludzi całych w tatuażach, z twarzami zakolczykowanymi gdzie tylko się da, zdjęcia gołych babć w internecie, zoofilia, koprofilia itp itd.... Nie oceniam takich ludzi. Niech sobie robia co im tam pasuje, ale nikt nie może mnie zmusić żebym zaakceptował to pod względem czysto estetycznym.

Po pierwsze według mnie to Kaczyńscy nawet jeżeli w niektórych sprawach się mylą to ich decyzje są wywołane prawdziwą troską o Polskę w przeciwieństwie do Tuska którego obchodzą tylko słupki w sondażach

Jaka ciemnota? Dlaczego ludziom się wmawia, ze z homoseksualizmu nie można się leczyć, a z innych dewiacji jak zoofilia czy pedofilia tak? Ludzie twierdzą, ze jest ok bo dwóch dorosłych ludzi zgadza się na to. W samym sednie sprawy to są tylko zwykłe dewiacje.

A wiecie kto to napisal?! JA!!! Iksde!
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryu: dobrze, że zmądrzałeś i dojrzałeś na starość, hehe :D

ale przekopać się przez twoje błędy ortograficzne to katorga :DDDDDD zomfg, jak ty niektóre robisz to ja nie wiem :DDDD

ich decyzje są wywołane prawdziwą troską o
  • Odpowiedz
@DuPont: Haha dodaje ten komentarz do ulubionych + :D potem powyszukuje jeszcze jakieś perełki z komentów Rzu i tu wrzucę, narazie zdążyłem przekopać tylko kilkanaście stron z ponad 200 :D Ogólnie czytanie dawnych komentarzy ludzi którzy są już na tym portalu już parę lat to zajebista zabawa, człowiek potrafi cholernie się zmienić przez teoretycznie tak krótki okres :D
  • Odpowiedz
@Ryu: Ja od kilku lat robię sobie co ok. pół roku przegląd poglądów na political compassie. Im więcej psychiatryka24, frondy, rebelii, jkm, wykopu tym z każdym rokiem coraz bardziej w lewo i w dół...
  • Odpowiedz
@straznik_teksasu: Teraz mam 25 lat (chociaż jestem z października, więc de facto 24 z kawalkiem), a na Wykopie jestem od trzech lat. No i jak taki prawak jak ja potrafil się zmienić, to jak mogę z góry odrzucać, że Paikot nie? :P

@MrGrandma: No tak. Pamiętam, że kiedyś mieliśmy o wiele więcej okazji żeby się ze sobą zgadzać.

@neib1: ,,Lewacki neofita"
  • Odpowiedz
@Ryu: Kiedy wyewoluowałeś poglądowo i co było tego przyczyną? Poproszę o krótką rozprawkę "Od prawaka do lewaka. Ryu - historia prawdziwa." :)
  • Odpowiedz