Wpis z mikrobloga

Privet Mirki,

Mam kombajn Samsunga M2070FW z którego jestem bardzo zadowolony. Do tej pory używałem tylko oryginalnych tonerów, jednak przy dużej ilości stron (kilkadziesiąt dziennie) trochę chciałbym zejść z kosztów eksploatacji. Czy jest możliwość samodzielnego regenerowania kaset z tonerem i resetowania chipa ( #reptalianie)? Ewentualnie jakieś sensowne zamienniki ktoś mógłby polecić?

Najlepsze porady zostaną nagrodzone plusikami a także wieczną potencją. Z góry dziękuję!

  • 5
@JPNZ: tak troche nie w temat, jak masz go na gwarze to ostatnio mieli promo, jak kupisz to org tonery i zarejestrujesz na www to 1 rok gwarancji gratis
@drtusz: Zamówiłem na próbę coś z allegro za 60PLN, sprawdzę ile stron na tym uda mi się wydrukować.

Co mogę zrobić ze stosem zużytych tonerów?
@JPNZ: najlepiej podać recyklingowi. :) Najszybszym sposobem jest znalezienie firmy (takiej jak moja) w Twoim mieście , która skupuje puste pojemniki po tuszach i tonerach. Najczęściej firmy skupiają tylko wkłady oryginalne, które ponownie można wykorzystać. Do mnie też możesz wysłać, ale wtedy ponosisz koszt dostawy. Na mojej stronie znajdziesz cennik skupu: http://www.doktortusz.pl/cennik-skupu - zobacz, czy Ci się opłaca wysyłać.