Wpis z mikrobloga

#korwin #wybory
Nie płaczcie #kuce bowiem nie wszystko stracone!
Z list Kukiza do sejmu wejdą
Paweł Skutecki - przedsiębiorca. były członek UPR
Jakub Kulesza - fajna postać, członek Kolibra(chyba nawet prezes), tu rozmawia z ulubieńcem wykopu
https://www.youtube.com/watch?v=3MQPwgoJh14
Rafał Wójcikowski z Łodzi, członek ekspertów ekonomicznych Fundacji Republikańskiej
Tomasz Rzymkowski Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji KUL kolejny członek Kolibra
Marek Jakubiak - tego Pana nie trzeba nikomu przedstawiać, przedsiębiorca, właściciel browaru Ciechan W jego wypowiedziach wyraźnie rozbrzmiewa idea wolności gospodarczej
Magdalena Błeńska członkini Kolibra, architekt, dostała się z Gdańska, ładna Pani
Andrzej Maciejewski człowiek KNP
No i na koniec
Ladies And Gentelman
Pomijając lewaków od Kukiza to trzeba otwarcie powiedzieć, że Kukiz wprowadził w jednych wyborach do sejmu więcej wolnorynkowców, niż Korwin przez ostatnie ćwierćwiecze.
p.....i - #korwin #wybory
Nie płaczcie #kuce bowiem nie wszystko stracone!
Z list K...

źródło: comment_qmv752oJ7RWUMLvEQEKu8o6k7Fj3mf08.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@pierniki_mojej_babci: ale jakto, przecież Wipler na fejsbuczku i kuce na wykopie pisały, że od kukiza same lewaki i spadochrony! Czyżby przedstawiciele partii KORWiN urządzając kampanię memowo-pastową kłamali?! Przecież w internecie nikt nie kłamie!
  • Odpowiedz
@pierniki_mojej_babci: z czego Wilk to zakompleksiona obłudna świnia. Wydawał sie fajny kiedyś a potem wyszło jak jest naprawdę, więc raczej szkoda jak się dostał, bo kompletnie nie zasługuje, jest niegodnym człowiekiem, nie honorowym itd.
  • Odpowiedz
@pierniki_mojej_babci: no i powiedz, co to zmieni? Czy Kukiz ich dopuści do głoszenia jakichkolwiek liberalnych poglądów w sejmie/w TV? Będą mieli jakieś przebicie w parlamencie? Nie.
Przemek Wipler był posłem z PiSu i poza małą grupką nikt nie wiedział, jakie ma poglądy. Byli wcześniej inni pojedynczy wolnościowcy z PO/PiS, ale byli zupełnie niewidoczni.
Gdyby wszedł Korwin, to sytuacja by wyglądała inaczej - sami by decydowali, co chcą powiedzieć z mównicy, media
  • Odpowiedz