Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KW Stonogi to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli, która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z pisu to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 70 czy 80 tysięcy głosów to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?. Tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć pis. Platforma was tak nie wyruchała jak wyrucha was pis #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały. Z bólu. To jest dramat #!$%@?, to jest dramat że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media #!$%@? nie były w stanie powiedzieć, że zbigniewa stonogę zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe #!$%@?, powtarzam sądowe #!$%@?, sądowe #!$%@? tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was pis ruchał w dupe. Będzie was pis #!$%@? dymał tak jak was platforma nie dymała. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Kaczyński śmieć. Zniszczy was. Sumlińskie, Kanie, Rachonie, telewizje republiki będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi polscy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak. #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupione. Z polski. I będę się z was #!$%@? polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy #!$%@? debile, którzy to #!$%@? pisowkie wybrali. Nie na korwina, nie na stonogę tylko na jakieś #!$%@? petrów żydów w dupe #!$%@? #!$%@?. Na kukizów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? polska, przez taka #!$%@?ę polskę, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję! Bo to garstka polaków, garstka polaków. Dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak. Tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@? że jesteście prymitywami. Że #!$%@? wasze #!$%@? karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota #!$%@? w korporacji i karta z debetem. To wy #!$%@? polacy. #!$%@? z wami. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda #!$%@? gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie #!$%@? głosowali na pis, niech was szlag trafi. #!$%@? warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.

#stonoga #wybory #pasta
  • 3