Wpis z mikrobloga

@bogiubogi: Zdjęcie, skan obrazu, inna grafika to kilkadziesiąt MB. Dobrze, że dałeś mi linka do tej oferty. Znalazłem w niej prawdziwą perłę, jeżeli nie diament. Firma oferuje... UWAGA!


Pierwszy raz spotkałem się z taką ofertą. Do prawdy genialne. Dalsza część tej oferty jest równie błyskotliwa. Lepiej daj sobie spokój i olej to ogłoszenie, bo to pisał ktoś bez pojęcia.
  • Odpowiedz
@dreaper: Pisała osoba, która o tym pojęcia nie ma (w sumie nie musi ;)), a szukać pewnie też szukają, mnie interesuje, bo jestem notorycznie ignorowany :< (a tak zły to chyba nie jestem)
  • Odpowiedz
@dreaper: ;D

Zapewne tak, ale powiem ci, że to jest tragedia, tyle wysłanych, zawód mam, portfolio mam, młody jestem, nie studiuje, nawet wyższego nie mam i cisza :|, albo naprawdę jestem do bani, albo ten kraj to stan umysłu ;).
  • Odpowiedz
@dreaper: Teraz odpada, właściwie to w czerwcu też zwiać nie mogę, dopiero lipiec ;)

Raz ,że obiecałem tu coś kilku osobom i najpierw muszę to oddać, staram się nie rzucać słów na wiatr, a już i tak mi się kilka rzeczy zwaliło, a one wciąż nie dostał tego, dwa, w czerwcu operacja na kolano :).

BTW. Chcesz prace zobaczyć? Od wczoraj pytam się o najgorsze by je usunąć z portfolio
  • Odpowiedz
@bogiubogi: to Ci napiszę co mi się podoba:

117, 108, 89, 86, 80, 79, 78, 76, 36, 31, 14, 13

Bardziej wychodzi Ci malowanie i rzeźba niż obróbka fotografii i fotografowanie, może wybrałeś niewłaściwe obiekty, poza tym za dużo tam czaszek. Graficy głównie bawią się w wycinanki (ctrl +c, ctrl +v) - nie wygląda to zbyt dobrze - fotki mają wyglądać jak w kolorowej prasie. Wydaje mi się, że w
  • Odpowiedz