Wpis z mikrobloga

@stevemaster: no własnie ja nie wiem. odkładasz kase, praca, studia jednoczesnie, nie pijesz alkoholu, nie imprezujesz (nie lubimY) i bez problemu 30 tysiecy w rok zgarniesz. na luzie. poza tym - awaryjnie 50% ceny wesela mozesz zaplacic po weselu do 2 dni :)
  • Odpowiedz
@Warszawianka91: kurcze, mam pewne uprzedzenie do takich portali jednak, a sam nie mam za bardzo czasu na imprezy latac, bo zarobiony jestem, w dodatku studiuje informatyke i tego kontaku z placia przeciwna niewiele :(
  • Odpowiedz
@erwit: ja - generalnie kobieta, która stwierdza, że w moim wieku to same dzieciaki (po doswiadczeniach z ,,chlopakami"), nie lubie klubow, nie pije alkoholu, ładna, budowa ciala normalna, nie chuderlak, na zywo spotykalam facetow -> ich pragnienie -> sex. więc odpada i do widzenia. stwierdzilam ze chyba na swiecie nie ma juz dzentelmenow, facetow ktorzy nie mysla tylko penisem, wiec w sumie tak sobie ooo zalozylam sympatie. dostawalam mase wiadomosci
  • Odpowiedz
@erwit: podpisuje sie pod sympatia.pl ...swojego niebieskiego tez 6 lat temu tam znalazlam, inaczej w zyciu bysmy sie nie spotkali raczej, bo tak roznimy sie od siebie. Polecam ;)
@Warszawianka: Tarczyn to pod Warszawa ? A np. Podzamcze w Czersku ? Ew "pod lasem" k. Grojca, ale tam to wieksza ta sala niz 80 osob raczej.
Niebieski duzo mlodszy ?
  • Odpowiedz