Wpis z mikrobloga

Hehe #coonitojanawetnie Wpis na profilu Hejted w moim mieście. Nie wiem co o tym sądzić #marihuana #marichunaen #legalizacja

" Ja #!$%@?, to jest nienormalne, jestem z normalnego domu, z normalnej rodziny, ale niestety mieszkam na kazanowie, dość "niegrzecznym" osiedlu i jak wyjdę z mamą do sklepu, czy do kościoła, to wszędzie widzę pod klatką grupkę osób w brudnych dresach, cały czas się duszącą i się śmiejącą. To nie jest normalne. Młodzież w dzisiejszych czasach marnuje pieniądze swoich rodziców, swój czas i swoje zdrowie na tak psychoaktywny środek, jak Marihuana. Nie chodzą do pracy, ciągle tylko myślą jak załatwić pieniądze na narkotyki, zwykle okradają sklepy albo się prostytuują. Cały czas dzwonie z mamą na policję, że u mnie pod blokiem spożywa się narkotyki, ale niestety policja nic z tym nie robi, ba, sami pewnie "jarają trawę" jak to nazywają Ci młodociani narkomani. Nie powinniśmy tego legalizować, powinno, to być zabronione pod karą co najmniej 10 lat pozbawienia wolności, bo to tylko niszczy umysły i zdrowie, a co najważniejsze niszczy nasze społeczeństwo. No, bo, gdyby nie było tych narkotyków, świat byłby lepszy, nie było, by morderstw ani kradzieży. Przeciwny legalizacji jak najbardziej, a tych narkomanów powysyłać na ośrodki psychiatryczne, najlepiej każdy w odosobnieniu po 3, 4 lata. "
  • 5