Wpis z mikrobloga

@wkrk: Kuce same sobie szkodzą XD W sumie to jednym z powodów dla którego nie głosowałem na korwina to właśnie internetowe bojówki które musza spamować internet dla krula XD
  • Odpowiedz
@wkrk: co wybory tak jest. Najwięcej spamu w internecie a wynik zawsze pod kreską. Tak jak dzisiaj pisałem-do parti nic nie mam i myślę że po oficjalnym ogloszeniu wyników jeszcze może wejdzie, ale te bojowki internetowe kopalbym po ryjach.
Jakis wpis liberty sam dzisiaj zglaszalem.
  • Odpowiedz
@Powstaniec: pewnie tak, i oby im urosło ponad te 5%.
Ale fakt zostaje faktem, dla Korwina to powinien być wyraźny sygnał, że memy, miriam i śmieszkowanie na wypoku to za mało, żeby osiągnąć sukces. Wiele osób jest niezadowolonych z tego, że korwin nadal nie może się ogarnąć, i darować sobie akcje z pedofilią, gwałtami, knurowem i hilterem.

Also przecież chodzi tylko o to, że trafiłem idealnie w 4,9% więc mam nadzieję,
  • Odpowiedz
do parti nic nie mam i myślę że po oficjalnym ogloszeniu wyników jeszcze może wejdzie, ale te bojowki internetowe kopalbym po ryjach


@thewickerman88: to!
Już odechciewało się ostatnie dni przeglądać wykop, ile można lizać się po jajkach i spamować internet da korwina.
Dobrze, że wykop czy tam inny fejsbuk jest dalej dość hermetycznym medium, bo takie zachowanie tylko odstrasza ludzi, więc efekt jest odwrotny od zamierzonego. Nie chcą wyjść na partię
  • Odpowiedz