Wpis z mikrobloga

Może wyniki #wybory nie są wymarzone, ale żeby dodać trochę optymizmu na słuszny fakt zwrócił uwagę Stanowski z Weszło. Krzysztof Stanowski @K_Stanowski 18m18 minutes ago
Komuchy na śmietniku historii. Dalej jest już tylko jeden etap: cmentarz. To jednak wielki dzień w historii Polski.

Jeśli jeszcze KORWiN wejdzie do Sejmu, to w sumie będę już zadowolony. A najbardziej byłbym jakby PiS nie miało samodzielnej większości do rządzenia. #polityka #korwin #4konserwy #neuropa
  • 5
Komuchy na śmietniku historii.


Poza tymi co pewnie weszli z list PiS lub PO (zawsze tam się znalazło trochę członków PZPR)

Czy jest jakiś kraj w Europie, w którym nie ma lewicy w Sejmie?


nie wiem jak ideologiczną ale gospodarczą na pewno mamy. PiS to socjal, socjal i odgórne sterowanie (bo co innego zapowiadają w sprawie śmigłowców dla armii?)

@jojko:
@6c6f67696e: W obydwóch ripostach masz zasadniczą rację, ale chodziło mi kolejno o: twardą komunę (SLD) jak i typową lewicę. Co do PiSu to niby lewica i socjal gospodarczy, ale podatki obniżali. Jestem chyba pierwszy raz za tym, żeby politycy mnie oszukali. Chodzi oczywiście o polityków PiSu. Niech zrobią na odwrót jeśli chodzi o gospodarkę, tak jak poprzednim razem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jojko: Z jednej strony cieszę się, z porażki SLD (Miller, jak ja tego kolesia nie cierpię), z drugiej jednak zdaje sobie sprawę, że pluralizm poglądów przyczynia się do lepszej debaty w sejmie.

A PiSowi nie ufam od kiedy jest to partia mająca na celu dojście do władzy i zemstę na przeciwnikach za wszelkie prawdziwe i wyimaginowane przewiny. A jak jeszcze zaczną majstrować przy konstytucji to do dopiero będzie.