Wpis z mikrobloga

118476 - 119 = 118357

Zakończenie sezonu kolarskiego z Huzarski Bike Academy. Liczyłem, że będzie pięknie jak wczoraj (pogodę mogłem oglądać przez okno w robocie...). Wyjazd w dziarskiej ekipie z 2 grup szosonów które połączyły siły by odwiedzić imprezę :) Na miejscu absolutny wpiździec ludzi. W zawodach nie startowałem, zrobiłem 4 rundki z znajomą ekipą, potem wywaliło mi korki, do Wrocławia tropiłem wenża siedząc na kole jakiegoś pociągu :) Generalnie wniosek z dzisiaj - jak się jeździ to jest noga, jak się siedzi to nie ma. Polecam pojeździć, nawet w tako pogodę. #bylowarto

#selfie #pokazmorde #atencyjnyniebieskipasek #szosa

Statystyki:

Dystans: 119 km
Czas: ◷06:38:34
Średnie tempo: 2:09 min/km
Średnia prędkość: 27,73 km/h
Kalorie: 6971 cal (niewiarygodne ale możliwe, ostatni raz widziałem tak mokrą koszulkę jak pralka odmówiła wirowania).

#rowerowyrownik #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

lubfarmaceute - 118476 - 119 = 118357

Zakończenie sezonu kolarskiego z Huzarski Bi...

źródło: comment_0UDQrSW9K0ehEeGTIJYaKr5HlSNaizMi.jpg

Pobierz
  • 4
@zpord: potwierdzam, zajebiste. Dostałem od czcigodnych rodzicieli na okrągłe urodziny, sam bym chyba tak nie zaszalał. Ta technologia prism całkiem spoko, myślałem, że jak bez polaryzacji to będzie średnio a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Najpierw przyszły racing jacket (nowa nazwa jawbone) i mi nie fitowały, parowanie motzno i ograniczały pole widzenia. Te mnie urządzają bardziej, polecam.