Wpis z mikrobloga

@Don_Cruzado: Nieźle.
@norypS: Z tasiemców, to męczę tylko Gintame. Nawet z Naruto dałem sobie pewnego dnia spokój.
Dobra sprawa ten MAL. Założyłem go jakoś w Maju, nie wiem jak sobie bez niego radziłem. Widziałem tam jakieś grupy, nikt nie zrobił jakiejś dla Mirkowiczów?
@Jimp: nope. To nie jest jakoś dużo. Mam znajomych ktorzy dochodzą do 200.

Po prostu dużo oglądałem kiedyś i nie ma w zasadzie dnia żebym nie obejrzał czegoś. Jakoś się uzbierało.
@Votlipak: Chciałbym móc oglądać wszystko jak leci. Nie nudziłbym się i nie miałbym problemów ze znalezieniem sobie czegoś do oglądania. A tak jest wiele rzeczy których w anime nie toleruje i nie dam rady wytrzymać. Czasem już przy czytaniu opisu fabuły wymiękam. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jimp: nie oglądam wszystkiego jak leci, zawsze robię mały rekonesans czy warto coś oglądać. Trafiłem na straszne gowna, perełki i zwykle średniaki (najwięcej ich jest). No i zawsze jak coś pickne to nie dropuje, nawet jąk to kal jest - ot takie masochistyczne podejście.

Moja średnia ocen na MALu to 6.5...
@Jimp: byłem blisko dropa przy Omamori Himari i Glasslip. Obie serie oceniłem na 1/10. Cóż, przynajmniej mogę śmiało rozmawiać na temat crapow xD

Choć niektóre gowniane rzeczy oglądało mi się zajebiscie. Polecam Mars of Desrruction i Spelunker Sensei. Tak #!$%@? bajek nie robi się często.
@Votlipak: No a ja bym tego Omamori nawet nie tknął. Jak widzę "demony, nastolatki" to unikam. Tak samo przyznam się, że nie toleruję mechów i większości japońskich fantasy. Także z takim "filtrem" nie mam dużo do oglądania. xD
@Jimp: ja Omamori obejrzalem w zasadzie przez przypadek.

Bardzo zaluje, ze zobaczyłem... meczylem się okropnie. Co do gatunków to się nie ograniczam, oglądam wszystkiego po trochu (choć ulubione gatunki mam, to tych które najmniej lubię nie man), choć staram się omijać egdy mrocznych historyjek i battle shounenów.