Wpis z mikrobloga

@kubsle: U nas kiedyś profesor próbował włączyć wyświetlanie na projektorze skrótem na klawiaturze przez jakieś 5-10minut... Pomyślałem sobe podejdę i zaproponuję pomoc(i nie jestem dupowłazem). Wszystko by zadziałało gdyby


#coolstory #heheszki
  • Odpowiedz
@kubsle: Ja miałem kiedyś babkę, która używała sobie mnie na każdych wykładach jako prywatnego Master Projektor. Pewnego razu zachlałem pałę i smacznie spałem, aż tu nagle dzwoni telefon. Ona w związku z moim starostwem miała mój numer. "Halo, spóźni się pan? Chciałabym już zacząć wykład, a Pana nie ma" 150 osób na sali oglądało tę błazenadę. ;p
  • Odpowiedz
@kubsle: u mnie jeden doktor habilitowany chciał podłączyć komputer do listwy, problem w tym, że kabel od listwy zamiast do kontaktu podłączył do tej samej listwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubsle: U mnie na wykładach było tak, że jak profesorek zatrzymywał się na slajdzie i coś opowiadał, to rzutnik wchodził w tryb eko.. Profesorek wpadał zawsze w panikę i dzwonił do technicznego uczelni, bo rzutnik siè popsuł... Tym większy wstyd, że kierunek studiów to informatyka, a gość był dyrektorem katedry ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz