Wpis z mikrobloga

Siema. Zastanawiam się nad nowym telefonem, myślę o jakimś chinolu. Nie siedzę w temacie aż tak bardzo, ale w oczy najbardziej rzuciły mi się trzy modele, mianowicie
1) xiaomi mi note
2) meizu mx5
3) huawei p8
Który byście wybrali? Czy znacie może coś lepszego. Będę bardzo wdzięczny za doradzenie.
Aktualnie jestem posiadaczem Lumii 1520 która jest świetnym telefondm, ale system działa mi strasznie na nerwy.

#android #xiaomi #meizu #huawei #telefony #bojowkaandroid
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@KarolJuras: jiayu s3, meizu m1 note, lenovo k3. Pierwszy mialem, dzialal elegancko, ale go roztrzaskalem. Aktualnie mam meizu i jestem zadowolony, smailo moge ci go polecic. W zasadzie czego bys nie wybral z tych 3 bedzie cacy. Z lenovo trzeba pokombinowac groche, bo ma duzo chinskiego syfu.
  • Odpowiedz
@Reggy: O świetnie bo ten telefon najbardziwj mi się podoba. Jak z płynnością systemu, nie ścina Ci nic? W lumii nie mam z tym problemu, ale częste wyskakiwanie okienka "ładowanie" denerwuje. I jak z baterią w tym modelu xiaomi? :)
  • Odpowiedz
@KarolJuras: w ciągu miesiąca używania raz mi się zaciął, że musiałem wyłączyć to na chama

mi na baterii wytrzymuje jeden dzień, wieczorem muszę podpiąć ładowarkę bo już nie obejrzę serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale dosyć intensywnie korzystam z telefonu w dzień, nie korzystam zbytnio z komputera, pewnie dlatego
  • Odpowiedz
@Qontrol: Faktycznie. Kajam się i proszę o wybaczenie. Możesz mi zaproponować jakiś ciekawy model czołowego producenta, firmy Android? W przystępnej cenie. W ostateczności zadowolę się drugim czołowym producentem, firmą iPhone.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Qontrol: Zamiast emotikonki wolałbym jednak wyjaśnienie dlaczego doradzasz komuś w temacie, na którym się kompletnie nie znasz. O ile pozycja firmy HTC, czy też Huwaei na rynku może być sprawą dyskusyjną, to chyba nie zaprzeczysz, że podanie nazwy systemu operacyjnego firmy Google jako czołowego producenta smartfonów jest co najmniej skrajnym debilizmem. Ponadto, w swojej głupocie jesteś dalece niekonsekwentny, gdyż obok systemu operacyjnego zestawiasz nazwę produktu jakim jest iPhone firmy Apple. Co
  • Odpowiedz