Wpis z mikrobloga

@Radioglowa: Moje top:
- udawałem, że jestem wegetarianinem
- jak tak ok. półtora roku temu byłem w Stanach to w każdej gazecie na pierwszej stronie było coś o konflikcie Rosja - Ukraina i w tym dużo o Polsce. Wszyscy o tym gadali i nawet jak wchodziłem do baru to widząc dowód bramkarze się pytali czy nie ma u nas poboru itp. W końcu trafiłem na jakieś różowe, które o to zapytały
@Radioglowa: @polejpolej: Dostałem to od kumpla z VOLKSWAGEN LEASING POLSKA SP. Z O.O. autentyk od ich działu klientów strategicznych

Autentyk, przekazany kanałami branży dealersko - motoryzacyjnej.

Paniom ku przestrodze, panom ku nauce...

Piątek, godziny dobrze popołudniowe, niedługo zamykają. Do salonu Rowiński & Wajdemajer na Targówku wkracza elegancki, nieco już starszy, ale pełen wigoru pan. Towarzyszy mu, cytuję: niewiarygodnie obłędna dupa (oczywiście w wieku jego potencjalnej córki). Chwilę kręcą się pomiędzy
@Xamox: w tych 3 przypadkach był sukces. Tzn. Przy tych rolkach nie do końca bo mnie w pewnym momencie sumienie ruszyło i się wycofałem chociaż dziewczyna potem jescze przez jakiś czas sama próbowała ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Radioglowa: Mówię, że jestem pół Brazylijczykiem/Hiszpanem etc. na co przytakują moi przyjaciele. Języka nie znam bo od urodzenia mieszkam w Polsce. Jestem ciemnej karnacji, więc bangla w 70% przypadków xD

@Spejson: @bemo: @XAIMEII: @Dawidinho8: To spotkałem taką 10/10 loszka i strasznie chciałem jej jakoś zaimponować, kupiłem jej karnet na Opener'a w wiadomym celu, na miejscu okazało się, że nie mogłem znieść jej głupoty i koniec z końców przespałem się z jej znajomą.

W sumie na ostatnim woodstocku, miałem podobną sytuację, przyjechała moja znajoma, która jara mnie w sumie do teraz ale, że się rozchorowała to przespałem się z