Wpis z mikrobloga

Runda pierwsza #acteambattle już za Nami, jednak nie zwalniamy :)
Już w następnym tygodniu w czwartek o godz. 20:00 odbędzie się czwarty wyścig w #acleague
Będziemy się ścigać na torze Silverstone
Potwierdzajcie wstępnie swoja obecność w pliku xls

@xWaleq @rzezol @ckbucu @manix93 @oldman83 @bomber89 @zabaracer @tenbatonik @Cummykaze @iso9001 @iAdamM @kamien_w_bucie @patrollo2 @Rabsztok @zacmiony @snsv @lawicko

#assettocorsa #simracing #pcmasterrace #acleague4 #gry
TheSznikers - Runda pierwsza #acteambattle już za Nami, jednak nie zwalniamy :)
Już ...

źródło: comment_GMaz84i9Z7xE9juLYFF04k1P4aOJ1gjh.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@tatwarm: Ja się nie będę męczył samochodem z zablokowanym setupem. To ma być frajda z jazdy, a nie walka o utrzymanie na torze. Pewnie znajdą się zwolennicy tego pomysłu, ale bardziej prawdopodobne, że po zablokowaniu setupa takie osoby jak ja czy @retsam84, będą miały to w dupie i odejdą z ligi. :)
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: a mi się bardzo dobrze jeździło tym samochodem na standardowym secie, a przejechałem tylko 7 okrążeni na pre quali i kilka na treningu. 1:57 było do zrobienia, ale to chyba dlatego, że odpowiada mi ten tor.
  • Odpowiedz
@tatwarm: a mi się wydaje ze setupy się przydają. Dla mnie samego okazał się zbawienny jak tydzień temu, dwa razy ladowalem na końcu stawki, i potem byłem w stanie gonić na spokojnie. I to też nie było jakieś dlubanie nie wiadomo ile czasu, tylko raczej szybka zmiana kilku ustawień.
  • Odpowiedz
@tatwarm: ja mam ten sam set na Q, jak i na wyścig.

Jedni mają czas, inni nie. Jeśli zablokujesz set, będzie tak samo. Jedni znają tor od dawna, inni się muszą go nauczyć. Jedni potrzebują setki kółek żeby się wjeździć, inni potrafią pół godziny przed wyścigiem rozkładać resztę na łopatki (są tacy ludzie - wierz mi). Nie będzie bardziej sprawiedliwie, a stawka i tak się rozjedzie.
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: myślę, że nic by to nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam jestem zadowolony z wyboru samochodu i ze set był zablowkowany, zresztą było pytanie czy zostawiamy set czy nie, była ankieta, każdy mogl sobie poprobowac i wyrazić zdanie, a teraz ze nie pasowalo( ͡° ͜ʖ ͡°) samochody miały po 750KM i wątpiliwej klasy opony wiec z gazem jak z
  • Odpowiedz
@iso9001: okiełznać? O czym ty w ogóle mówisz? Kiedy można sobie ustawić kontrole trakcji i abs to o czym my w ogóle rozmawiamy? Na następny wyścig acbattle simrace wybiera auto i tor i uwaga - coś trudniejszego w prowadzaniu bo tym im się za łatwo jeździło. Padła propozycja - ac cobra. O tym to można powiedzieć, że nie każdy potrafi je okiełznać. A my się w lidze ścigami autami GT
  • Odpowiedz
@pazdzioch564: no może dla jaj, ja myślałem że w naszej lidze bmw dtm to też dla jaj. I dobrze pamiętam, że gdyby lawicko nie udostępnił setupu to bym dwóch kółek bez spina nie przejechał. I to było wyzwanie a nie tam jazda z włączoną kontrolą trakcji i płakanie, że się nie da jechać.
  • Odpowiedz