Wpis z mikrobloga

Czy jest jakiśmagiczny (działający na IM) sposób na poprawienie dip rep? Mam bodaj 3. Dwa same z siebie + jeden z misji. Raz miałem 4. Ale w tym tempie będę integrował ruskich do końca świata. Mam doradcę +1, nie mam OE. Staram się nie prowadzić jakichś poważniejszych wojen, bo weź to i potem coruj.

Z ciekawostek, na tronie Polski siedzi de Valois, tak jak na tronie Węgier (-1000 i nici z RM) i francji +200 i RM. Czekam do 1700 robię RoN i czekam na okazję do zabrania im tronu.
#eu4
  • 14
  • Odpowiedz
@Danjou: m.in dla bonusów. Co jednak ważniejsze miałbyś możliwość przeprowadzenia reform (docelowo do revoke the priviligia) lub łatwej ekspansji w HRE, ewentualnie do lepszej kontroli sytuacji za zachodnią granicą.
  • Odpowiedz
@Kampala: Nah. Rozpieprzę ich siłowo. Szkoda mi czasu na zabawę w wasalizację. Wezmę sobie jednego i nakarmię pozostałymi. Póki co pełzam w stronę indii. HRE zabrałem Czechy, wyrwały się #!$%@? spod PU. To na dziś mają chyba trzy prowincje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RobieInteres: jeszcze nie mam ukończonych idei żeby móc jakieś wziąść. Póki co patrząc na mapę wiem że Węgry zgodzą się na RM potem sojusz. Jak będzie okazja to go rozwiąże uwikłam Francję w jakąś mała wojnę bo też ma sojusz z Węgrami i #!$%@?ę im tron. będę miał pod PU Litwę Moskwę i ich. Czesi niestety się wyrwali.
  • Odpowiedz