Wpis z mikrobloga

Jak tam nastawienie na kolejne #wykopiwo #slask czyli drugie już #katowicewykopparty (trzeba zmienić ten tag :D).

Póki co dalej jest to w planach ale można ustalić szczegóły i zebrać listę chętnych do zawołania lub stałej spamlisty jak to jest z #bielskiewykoppiwo

Myślimy nad lokalem - https://www.facebook.com/KlubNamaste (chyba, że ktoś ma inny jeszcze pomysł to słucham). Tylko póki co nie wiem jak z rezerwacją i kosztami.
Jest jeszcze Browariat (nie pamiętam jak z miejscem było)
I Biała Małpa (tylko tutaj niestety zrzuta na rezerwacje albo sponsora ktoś znajdzie - 100 drogą nie chodzi, ale przy 30+ osobach wyjdzie to jakieś 3zł xD).
No i miejsce z poprzedniego razu czyli Absurdalna.

Co do terminu. Propozycji jest parę pierwsza myśl to był:
- 7 listopada sobota // wtedy się też odbywa mayday :D
- 10 listopada wtorek (w środę 11 jest wolne) // niektórzy wyruszają może na marsz :D
- 14 listopada sobota wydaje mi się, że będzie najlepszym terminem. Tylko taka uwaga - w tym terminie w Namaste nie zrobimy niestety rezerwacji - bo jest jakaś impreza.

Jak ktoś ma pomysłu sugestię to śmiało. Burza mózgów zawsze spoko :)

Spam miastami:
#rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bielskobiala #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice

Gości z daleka czyli Kraków/Wrocław może jak ustalimy jakiś termin i miejsce ;P

Poniżej opcje do plusowania.
  • 86
  • Odpowiedz
@gorush: Na maste ktoś mi polecał ale nie byłem więc nie wiem. W absurdalnej są dziwne piwa które nie każdemu pasują (na przykład mnie). Nie musi być sto osób by się dobrze bawić, na mariackiej jest sporo pubów może ktoś z okolic by się wypowiedział jak z miejscem i klimatami. @Zatwardzenie no ognisko zawsze chętnie ewentualnie grzecznie jedno piwko w barze :P
  • Odpowiedz