Wpis z mikrobloga

@leptyk: xbox one ma lepszego pada i zajebiste exclusivy - ps4 niby ma lepsze bebechy xD Grałem w wiedzmina 3 na ps4 i xbox one - wyglądały identycznie.
  • Odpowiedz
@leptyk: Jak chcesz tego wiedźmina w wersji cyfrowej, albo w inne tytuły pograć po sieci to usługa sony pozostawia dużo do życzenia. Jak ci nie zależy na grach typu Uncharted, czy tam inne Halo, GoW to bierz co tańsze ewentualnie co ma lepsze gry w zestawie. Swoją drogą teraz obniżka cen na ps4 i w biedrze do zabrania ma być z 3 grami
  • Odpowiedz
@leptyk: Brałbym Xboxa, mimo iż do tej pory byłem zwolennikiem Playstation. Obecna generacja ma taki jakiś poślizg, szczególnie widać to na PS4. 2 lata bez większych tytułów, same remastery wśród gier kiedy to na Xboxa zdążyły wyjść 3 części Forzy, teraz nowy Tomb Raider, Quantum Break. No i sama konsola w sobie jest też tańsza, myślę że jakbyś się wstrzymał do świąt to wtedy będą niezłe boxy z grami.
  • Odpowiedz
@leptyk:
Bierz Xbox One:

- EA Access (czyli dostęp do takich gier jak FIFA, Battlefield, UFC, Dragon Age, Titanfall za 15 zł/m lub 79,99 zł/rok)
- Games with Gold dla abonamentu Xbox Live Gold (czyli w pakiecie 2x gry na XO i 2x X360)
- ktoś wspominał o lepszym
  • Odpowiedz