Wpis z mikrobloga

TLDR:


Już jutro w ramach treningu wybieram się wraz z grupą znajomych na mecz eliminacyjny do mistrzostw Europy kobiet, które w 2017 roku odbędą się w Holandii — reprezentacja Polski zmierzy się ze Słowacją.

W związku z powyższym mam pytanie do Mireczków z #tychy — gdzie najlepiej zaparkować samochód w okolicy stadionu miejskiego? Domyślam się że przed meczem będzie z tym ciężko (planujemy przyjazd między 16 a 17), a nie znam Waszego miasta zupełnie.

Pic. rel. — stadion w Tychach z wczoraj.

#tkkfsokol <— można obserwować lub czarnolistować
#pilkanozna #kartofliska #8ligamistrzow a właściwie to #9ligamistrzow #cklasa
Pobierz f.....e - TLDR:

SPOILER

Już jutro w ramach treningu wybieram się wraz z grupą znajo...
źródło: comment_zKjyvxgz2bHzedbIvShR3iwuKMPLbDJJ.jpg
  • 30
@faynie: Tłumów na meczu raczej nie będzie. Powinny być wolne miejsca. Jak łaziłem na mecze w Gdańsku to nawet jak było 30000 ludzi na stadionie to miejsca parkingowe i tak były wolne. Stadion w Tychach jest dużo mniejszy, kompletu widzów na 100% nie będzie więc raczej zaparkujesz bez problemów. Ale może faktycznie niech lepiej wypowie się ktoś z @tychymiasto jak to wygląda w praktyce przy okazji meczów ligowych GKS.
@No25: Wiem kumplu, zdarza się, że robię spikerkę na 2 lidze kobiet i na stadionie u mnie na wsi też są pustki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale różnie może być, wejście jest za darmo, a że cebula w narodzie motzna...