Wpis z mikrobloga

Załamka przedwczoraj tryskalam energia kiedy moje dwie rozmowy przebiegły fajnie, potem czar prysl a juz wszystko było na dobrej drodze... Osoba 1 miała zadzwonić tego samego dnia aby umówić się na dzień próbny, nie pyklo jak widać... Druga zaś do końca następnego tygodnia da znać... niby duże miasto ale żeby znaleźć pracę dogodną do studiów to graniczy z cudem ale mam jeszcze miesiąc i się nie poddam. Na szczęście odzyskałam pieniądze od ex pracodawcy po dwóch tygodniach (umowa ustna nigdy więcej) A wszyscy mówili że moge się z nimi pożegnać. Polecacie jakieś strony inne niż olx? Szukam jasnych ogłoszeń bo niestety większość z nich nie podaje adresu pracy ani co kto miałby robić. Najpopularniejsze to szukam kasjera i koniec ogłoszenia no ludzie...oby się wszystko udało bo nie będę miała za co żyć :( Wolalabym juz prace niz te nudne dni ktore juz mi minely #przemysleniezdupy #feels #oswiadczeniezdupy #wyznanie
  • 13
@karolajjnn: Zarejestruj się na Pracuj.pl, jest to strona za darmo, możesz zrobić sobie profil, napisać wszystko o sobie wkleić swoje cv i list motywacyjny(ale to rzadko potrzebne) i każdy pracodawca który będzie szukał pracowników może Cię wyszukać. Po drugie na tej samej stronie oczywiście masz ogłoszenia ale te ogłoszenia są weryfikowane przez sam portal i masz naprawdę w nich wszystko, dla kogo, gdzie, za ile.

Kolejny portal Gumtree coś jak olx
@karolajjnn: Podaj swój mail na tym portalu, masz tam możliwość czegoś w rodzaju "newsletera" strona będzie przysyłać Ci najnowsze oferty pracy, te które Cię interesują, kwestia zaznaczenia odpowiednich rubryczek.
@Radioglowa: hej dzięki za linki, dużo osób poleca właśnie gumtree ale ja się zbytnio nie orientuje tam ( na olx np moge wybrać Poznań Łazarz a tam nie)
Szukam pracy w sumie obojętnie gdzie -Poznań. Ale #!$%@? mnie to że na każdym ogłoszeniu pisze WYMAGANIA AKTUALNA WAZNA KSIAZECZKA SANEPID i badania i bla bla.. Może nie chciałabym w wielkim markecie tylko bo poprzednia praca taka była i niezbyt mi sie to
@karolajjnn: No jeśli idziesz do pracy w gastronomii to oczywiście, że będą to wymagać. W Poznaniu Ci nie pomogę, w Warszawie załatwił bym Ci pracę od ręki.

Na gumtree również możesz tak wybierać, nie zniechęcaj się.