Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu tego filmu, jedenasty raz, stwierdzam, że jest to majstersztyk. Jeśli masz zły humor, dola, cokolwiek to ten film powinieneś włączyć natychmiast. Najlepszy poprawiacz humoru na świecie i ta genialna muzyka !

Nie mogę doczekać się kolejnych części a jak wyjdą zdecydowanie przebiją chociażby Star Wars !

I am Groot.

#film #straznicygalaktyki #marvel #feels #feels
Radioglowa - Po obejrzeniu tego filmu, jedenasty raz, stwierdzam, że jest to majsters...

źródło: comment_RMAkSgk5yPO7bFenMoWQkXQqabxOYRfG.jpg

Pobierz
  • 16
@biczplis: No tak zapomniałem, że pewnie Ty oceniasz go jak typowy Filmwebowiec, skoro to nie "Skazany na Shawshank" albo "Forest Gump" to nie ma na co patrzeć. Ja oceniam ten film pod względem rozrywkowym, bo takie ten film ma założenia, dostarczyć rozrywki do Twojego mózgu. A nie "rozkminy" na temat życia czy śmierci, tego co ważne a co nie.
pewnie Ty oceniasz go jak typowy Filmwebowiec


@Radioglowa: Lol, właśnie ty oceniasz go jako typowy filmwebowiec :DDDD Dzięki takim jak ty "Nietykalni" są na drugim miejscu w Top 500, bo obejrzałeś baję dla gimbazjalistów i trzepiesz kapucyna bo gadające drzewo 9/10, majstersztyk w historii kina. Skończ.
@biczplis: A co było nie tak z "Nietykalnymi". Według mnie bardzo dobry film, historia, cały projekt pod względem projekcji też nie pozostawiał żadnych ale. No ale dobra, ty wolisz #!$%@?ć na temat "poważnych" filmów pod postem z filmem dla mas. To co napisałem, oceniam ten film pod względem rozrywkowym a ty już wyjeżdżasz z tymi tekstami jak każdy debil na filmwebie, że przecież to nie jest poważny seans, to jakieś gówno,
@Radioglowa: Aktualnie wychodzi sreia animowana o strażnikach - trzyma klimat. :P No i to animacja 2D. Jest de facto kontynuacją filmu i prawdopodobnie wstępem do dwójki.

https://en.wikipedia.org/wiki/Guardians_of_the_Galaxy_%28TV_series%29

Pilot jest do znalezienia w formie 10 odcinków o bohaterach - po dwu na każdego. Potem normalne odcinki. jest na kickassie wszystko co wyszło (czyli do odcinka 5) w dobrej jakości. I jest świetne.

Ale SW nie przebija. Starych oczywiście.