Wpis z mikrobloga

Hej ludziska.
Zastanawiam się nad rozpoczęciem przygody z WoW-em i mam do was pytanko jak najtaniej zdobyć wszystkie dodatki? Wiem, że można sobie kupić na Battle.net ale cena odrzuca. Gdzieś na allegro widziałem bez ostatniego dodatku za 40zł a z ostatnim ~120. Z tego co się orientuję to zbliża się kolejny dodatek więc pewnie będzie bardziej "ekonomicznie" poczekać, aż wyjdzie, i wtedy warlords of draenor wskoczy do battle chest. Jakieś przemyślenia z waszej strony?
Będę wdzięczny za pomoc :)

#wow #worldofwarcraft #cebuladeals
  • 9
@SirPaweleczek: Powiem Ci, że teraz nic się nie dzieje na WOWie, przestalem subskrybowac kilka miesiecy temu, bo jak wchodziłem, to siedziałem w garnizonie i nic nie robiłem. Aktualnie strata czasu i pieniedzy. A po wydaniu dodatku, WoD nie musi wejść od razu do Battlechesta. Pandarie wyjątkowo dodali dość szybko
@SirPaweleczek: Przy battlechescie masz 30dni abonamentu, do tego 7dni triala jak dobrze rozegrasz. Nowy dodatek będzie za ~poł roku. Zdecydowanie polecam kupić WOD'a. Nie słuchaj, że nie ma co robić. Jeśli chcesz raidować to masz 3-4 dni raidowania z gildia w tyg. Do tego daily questy, jakieś pvp i farmville(garrison) :)