Wpis z mikrobloga

Mam pytanko.

Kupiłem zestaw na Morele z opcją montażu. Chciałbym oddać kartę graficzną w ciągu 14 dni bez podania powodu i odzyskać pieniądze.

W związku z tym jest szansa zwrotu karty (jak i dowolnego innego elementu) jeśli zamawiałem zestaw z opcją złożenia? Jest to zestaw budowany przeze mnie i składany w Morele, żaden gotowiec. W przypadku oddawania całego zestawu, trzeba rozmontowywać każdy podzespół na własną rękę? Zależy mi na czasie, a oni nie odpisują :(

#morele #pcmasterrace
  • 6
  • Odpowiedz
@ediz4: No właśnie.. chciałem tylko podpytać, czy w przypadku składania przez nich zestawu wybranego przeze mnie, nie traktują go jako całości, bo na obudowie jest plomba.
  • Odpowiedz
@tom_sta: plomba jest więc w razie gwarancji na zestaw. Musisz więc się z nimi skontaktować bo plombę musisz zerwać a więc w razie problemów z zestawem mogą Ci odmówić naprawy. No chyba że sam będziesz sobie diagnozował co nie gra i korzystał z gwarancji na poszczególne podzespoły.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ok, udało się dodzwonić do ogarniętej osoby :P

Sprawa wygląda tak, że zwracając towar wyciągam go, pakuję z oświadczeniem i wysyłam, więc w przypadku zwrotu zestawu będzie 7 pudełek i 7 oświadczeń. Szkoda, bo zestaw dobry, ale coś nie zadziałało :(
  • Odpowiedz