Wpis z mikrobloga

Jestem w szoku. Po znaleznieniu robaków w brokule, który opisałam w tym wpisie napisałam do Lidla. Żadnego odzewu nawet się nie spodziewałam. Dzisiaj dostałam wiadomość o czekającej na mnie przesyłce. Zdziwiłam się, bo niczego nie zamawiałam. Jeszcze bardziej się zdziwiłam, gdy zobaczyłam, że to od Lidla. W drodze do domu trochę bałam się, że wysłali mi bombę, żeby pozbyć się niewygodnego klienta, a tu taka niespodzianka :D W środku był list z przeprosinami, 5 czekolad, 2 paczki bakalii, orzeszki i ciastka. Wielkie brawa za obsługę klienta dla Lidla :D #zakupy #lidl #wygryw
Inconsiderable - Jestem w szoku. Po znaleznieniu robaków w brokule, który opisałam w ...

źródło: comment_kFZprWZ1IbsWPoBdwDgqYyYLoJv25MMZ.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
Oczywiście wszyscy wierzymy, że zawsze wypełniała nieobowiazkowe pola i zgadzasz się na wysyłanie informacji handlowych od Lidl Polska i i ich partnerów (・ω・)
  • Odpowiedz
@Inconsiderable: Ja znalazłem robaka (chrząszcza?) w herbacie. Nawet go zostawiłem żeby napisać do firmy ale koniec końców nie chciało mi się w to bawić (i nie chodziło wcale o żadne Gratisy)
  • Odpowiedz