Wpis z mikrobloga

@vasil: Wizka tak
@bartek555: no właśnie koncepcja na początku była zupełnie inna i gdy już w zasadzie wszystko było przyklepane i gotowe to się zorientowaliśmy że jak filharmonia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@peetee: jak przeczytałam opis to pomyślałam, że sobie zaprojektowałeś dziewczynę i zrobiłeś do tego projektu wizualizację ( ͡° ͜ʖ ͡°) za dużo czasu na mirko
  • Odpowiedz
@vasil: no w zasadzie tak
W nocy bo czas gonił i zdjęcie zrobiliśmy po prostu w nocy. Poza tym cały dzień brzydka pogoda więc szary klimat byłby raczej kiepski. A czemu amatorsko?
  • Odpowiedz
@peetee: czlowiek przyzwyczajony jest do pewnego charakteru zdjec wykonanych w nocy. Tutaj widac po lampach, ze aparat był raczej polpro albo bardzo na szybko ustawiany. Nie ostre i duzo artefaktów i bez korekcji tła - mam na mysli bilbordy itp. Nie wiem czemu nie wzięliście zdjecie z neta. bo bryla przez to odstaje od zdjecia, a szkoda, bo wygląda fajnie
  • Odpowiedz
@vasil: w tym sensie, kumam. Zawsze jak robie wizualizacje to staram się dopasować jakościowo render do zdjęcia co wiąże się najczęściej po prostu ze stratą jakości obiektu. Tutaj trochę też tak zrobiłem, ale żeby to dobrze wyglądało i realistycznie to bym musiał zbyt dużo tej jakości #!$%@?ć, a szkoda mi było tak fajnego modelu. Poza tym umówmy się - gdyby ten obiekt stał w rzeczywistości to by tak nie wyglądał na
  • Odpowiedz
@peetee: nienawidzę takich budynków

jebną taki biały kloc w środku miasta i do niczego to nijak nie pasuje

tak wygląda ta filharmonia w Szczecinie, tak ma wyglądać muzeum sztuki nowoczesnej pod PKiNem w Warszawie

co to za dziwna moda, żeby stawiać białe pudła :/
  • Odpowiedz