Wpis z mikrobloga

Ten uczuć, gdy ludziska jarają się (lub nie) nadchodzącym Falloutem 4, a ty grasz po raz pierwszy w Fallouta 2.
Jedynkę skończyłem ponad pół roku temu, a przejście trwało 4 miechy, bo swoimi archaizmamy nie pozwalała na dłuższe niż 2h sesje i czasem trzeba było odsapnąć parę dni. Już prawie miesiąc minął odkąd zacząłem F2 i jestem dopiero w 1/4 gry (kończę robić questy w Kryptopolis, jadę wg GOLowego poradnika)
A w F2 już gra się przyjemniej (np. przycisk Weź wszystko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po skończeniu jakieś inne gierki dla odmiany, ale kiedyś zabiorę się za F3, New Vegas i F4 (to już jak będę miał nowego kompa lub konsolę)
#fallout #gry #rpg #fallout2 #retrogaming
  • 7
  • Odpowiedz
@adsz65: @Refusek: Niby tak, ale bez poradnika nie znalazłbym i nie zrobiłbym z wszystkich questów by napakować sobie postać.
Tak samo robiłem z pierwszym Wieśkiem i też mi się dobrze grało.
Gadam też sobie z kumplem o swoich postępach grze i daje mi pro tipy i mimo wszystko dobrze się bawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheLaw: Nie słuchaj za dużo protipów, w tej grze jest dość dużo sposobów na szybkie przekoksowanie się (szczególnie to, że łatwo się kradnie z load-save) :) Jedyne co warto przeczytać to jak zdobyć implanty, dość ciężko jest wpaść na to samemu, jak się nie spędzi pół życia klikając w losowe komputery bo a nuż coś tam będzie:D
  • Odpowiedz
@karol-piotrowski: Taka ze mnie natura poszukiwacza, że lubię klikać tu i tam, ale bez przesady np. lubie znajdźki, ale takie, które coś wnoszą do fabuły i świata gry typu notatki, audiologi, filmy.
  • Odpowiedz