Wpis z mikrobloga

Cześć ;)! Zgodnie z obietnicą, piszę, bo jestem po spotkaniu organizacyjnym PonadPrzeciętnych i wiem na czym stoję. U nas kilka osób bardzo chętnie zagrałoby w siatkówkę lub kosza (zamiennie). Myślę, że stąd też znalazłoby się kilka osób chętnych się poruszać raz w tygodniu (wstępnie godziny na taki "WF" to godziny raczej wieczorne w stylu 19:00-20:00). Będę lada chwila robił rezerwację na salę szkoleniową, żeby się spotkać i zorganizować. Teren to najprawdopodobniej kampus PŁ (bo najłatwiej mi tam załątwić salę). W związku z tym, że są jeszcze osoby, które chciałyby pograć w piłkę, to proponuję, żebyśmy się wszyscy razem spotkali, bo będzie na to miejsce i czas. Wołam #lodzchudnie i #lodznaorlik ;). Piszcie komentarze kiedy wam najlepiej pasuje samo spotkanie organizacyjne (z doświadczenia polecam nastawić się na 3h):
- dzień tygodnia (pn-pt),
- godzina (lub pora).
  • 5
@RejestratorRodzynek: Organizacja studencka, którą prowadzę. Najogólniej rzecz ujmując - zrzeszamy ludzi aktywnie żyjących (tu masz link do "o nas": http://ponadprzecietni.pl/kim-jestesmy/ ). W tą sobotę mieliśmy spotkanie organizacyjne, żeby się ustawić na najbliższy sezon na wyjścia w stylu łyżwy, PubQuiz, lasertagi, kino itd. Był omawiany m.in. sport i teraz już wiem na czym stoję i mogę na spokojnie zorganizować spotkanie dla Mireczków i Mirabelek z Łodzi, którzy chcieliby się poruszać :)