Wpis z mikrobloga

@Saliwan: wiesz wlaśnie też zamierzam kupić kompa na tego typu sklepach i najbardziej boje się tego, ze przyślą coś zepsutego i później będzie trzeba odsyłać itp.
@qlimax3: Plyta glowna nie przesyla sygnalu do monitora. Jest to samo w przypadku podlaczenia zewnetrznej karty graficznej. Plyta zostala sprawdzona z roznymi kablami i monitarami. Zero efektu.

Dla mnie to jest jakas kpina, kupuje NOWE czesci a dostaje niedzialajaca plyte glowna.
Ciekawe co jeszcze nie dziala ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Saliwan: przecież samodzielne złożenie kompa z podzespołów jest łatwiejsze niż zabranie dziecku cukierka. nie czaję jak można kupować gotowy zestaw (składany przez ludzi mających w dupie czy coś się #!$%@? czy nie). Raz, że wychodzi to taniej, dwa, że reklamujesz jak coś nie działa jeden podzespół a nie całego kompa.
@Saliwan: jeśli masz dodatkową kartę graficzną to z automatu przestają działać sloty w płycie głównej odpowiadające za grafikę. Jak to nie rozwiąże problemu to zadzwoń do nich, jak mi #!$%@? dysk to wymienili bez gadania
Dla mnie to jest jakas kpina, kupuje NOWE czesci a dostaje niedzialajaca plyte glowna.


@Saliwan: Wiesz że to nie wina sklepu morelete tylko producenta? W pierwszym poście powinieneś napisać co to za płyta główna a nie w jakim sklepie kupiłeś.