Wpis z mikrobloga

Przestrzegam przed używaniem kart #mbank. Padł system i nie da sie płacić kartą oraz wypłacać z bankomatów, gdyż wyświetla informacje o błędnym pinie. #kradno ? Zastanówcie się nad używaniem tylko i wyłącznie plastikowych pieniędzy, bo w takiej sytuacji jak teraz zostajemy z niczym i nie wiadomo kiedy wszystko zacznie działać... Tylko #gotowka ! A ja jak błazen musialem sie tłumaczyć rezygnując z dużych zakupów, a pani w przy kasie to pewnie pomyślała, ze zwędziłem komuś kartę. Miłego wieczoru Mirki, bo mój już taki nie będzie.
  • 9
@JPGibzo, uprzejmie informujemy, że występują utrudnienia w płatnościach kartami. Pracujemy nad rozwiązaniem sytuacji. Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@JPGibzo, przepraszamy jeśli spotkałeś się z niedogodnościami. Płatności kartami działają już prawidłowo.
Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.