Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy jak to w koncu jest z tym seksem i #silownia? Bo niektorzy mowia, zeby ograniczac i np. we wscieklym byku z de niro mamy scene jak moczy jajka w lodzie, w rockym tez jest wspomniane zeby sie hamowal. Podobno bokserzy robia celibat przed walka zeby zwiekszyc poziom testosteronu i agresji. Zastanawia mnie czy ma to jakis wplyw na gainsy. Macie jakies artykuly poparte badaniami, ew. z wlasnego doswiadczenia cos mozecie na ten temat powiedziec?
  • 12
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: seks znacznie obniża ryzyko raka prostaty na starość, i to chyba nadrzędna wartość w stosunku do minimalnej utraty gainów przy zmniejszeniu poziomu testosteronu/cynku w organiźmie
  • Odpowiedz
ogran nie używany zanika ( ͡º ͜ʖ͡º) jeśli jesteś w stanie ograniczyć amory dla wyciskania na klatę to podziwiam :D Moim zdaniem małe bzykanko od czasu do czasu utrzymuje testosteron na stałym, wysokim poziomie.
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: ASAP Science na Youtubie twierdziło, że u facetów którzy nie masturbowali się/nie uprawiali seksu przez chyba ponad 2-3 miesiące testosteron spadł do tak niskiego poziomu jak u nastolatków przed okresem dojrzewania.

I tu jest zamieszanie, bo są badania twierdzące, że regularny seks podwyższa testosteron i są inne twierdzące, że obniża. xD
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: Bez przesady... Jesteś zawodowcem występującym na scenie ze tak ci zalezy nawet na takich szczegółach?

Pamiętaj ze kluczem jest twoje dobre samopoczucie i komfort psychiczny, a celibat w tym raczej nie pomoże
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: facet jak nie uprawia seksu to chodzi #!$%@?. Właśnie dlatego bokserzy przed walką seksu nie uprawiaja - nie żeby podwyższyć testosteron tylko żeby łazić #!$%@? i wyładować agresję na przeciwniku.
Wstrzymywanie nic ci nie da oprócz tego #!$%@?. Co więcej regularny seks podwyższa poziom teścia - wyrzucasz testosteron, więc organizm znów musi go wytworzyć i tak to się nakręca. Ogólnie samo przebywanie z kobietami, flirtowanie podwyższa poziom testosteronu.
  • Odpowiedz