Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się orientuje czy da się ( i jak do do cholery zrobić ) wyłączyć blokadę ekranu w androidzie lollipop? Czyli nie chcę opcji "przeciągnięcie" ani "wzór" ani "pin". Chcę by po wznowieniu z uśpieni włączał się od razu pulpit. Tak miałem w KitKat i było pięknie ;)
Od razu dodam, że w menu ""Wybierz blokadę ekranu" nie ma opcji BRAK. Telefon - Xperia Z1

#android #pytanie #lollipop #xperia #choleramniejuzbierze
  • 17
@miluvzkittenz: mam tam podobnie jak Ty, również nieaktywne czyszczenie. Jak wejdę w te Zaufane dane to mam od cholery certyfikatów, ale ich się nie czyści, tylko można włączyć i wyłączyć. Od cholery to znaczy koło 50 ( systemowe), bo użytkownika jest pusto.
@MRacheron: Zabezpieczenie, Administratorzy - wszystko odhaczone, nadal brak brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie miałem blokady, ale instalowałem Lolli w wersji czystej, bez Orangówna i może dlatego nie ma...
@kendo: poznałem po 4G zamiast LTE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Customizacje potrafią namieszać - kiedyś wrzuciłem jakąś (niestety nie pamiętam jaki region) i nie mogłem wysyłać MMSów. Niby skonfigurowane poprawnie było, a jak udostępniałem fotę to nie przechodziło. Okazało się, że przez customa telefon robił MMSy powyżej 300 KB i sieć odrzucała.
@WebSpider: zdaje się, że wszystko jasne - tak jak mówisz. Zły custom. W takim razie, może dysponujesz linkiem do czystej wersji 5.1.1? wolałbym nie instalować z bagażem Ogarne bo mnie irytują te aplikacje a i bootloadera nie mogę odblokować więc nie ma roota jeszcze bo KingRoot się powoli zabiera.
(Ale to ostatnie zdanie zabrzmiało jak jakiś zbitka no pokazówkę antygeekowską)
@kendo: dość czyste jest Central Europe 1. We Flashtoolu jest opcja pobrania dowolnej wersji, a te najnowsze Flashtoole mają zintegrowaną aplikację XperiFirm, tam można wybrać dowolny telefon i wszystkie customy jakie są.
Jak coś to pisz