Wpis z mikrobloga

@sunsu-sun: i kto pójdzie siedziec, ja czy on? problem w tym, że on jeździć potrafi, bo jego przemądry ojciec wolał go nauczyć i za kierownicą postawić 14 latka, niż samemu po alko i narkotykach jechać (tego nie będę komentować, jego ojciec to neverending story)
@MoralneSalto: Jako dzieciak jeździłem dużo, ale mimo wszystko jeżdżąc uczysz się tylko wyczucia samochodu, nie przepisów, pojawi się nowe skrzyżowanie po którym nie jeździł - jest problem, pojawia się sytuacja w której potrzebna jest znajomość przepisów - jest problem, to że ktoś jeździ nie znaczy że robi to dobrze.
@MoralneSalto: Tak trudno usiąść przy testach, książce i się nauczyć? Jesteś jego kobietą, nie widzę problemu w przekonaniu go :D
A co do jazdy bez prawka, mój wujek ponad 20 lat jeździł bez prawka, ale zaczynał dawno, więc nie było takiego ruchu itp. więc w trakcie jazdy się wszystkiego uczył, zapłacił tylko 3 razy przy rutynowych kontrolach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Namenick: jego nie da się przekonać, do niczego. on wie lepiej, on jest mądrzejszy ode mnie i od ciebie razem wziętych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jego łapli w 3 dzień świąt bożego narodzenia, rok temu. aż się zastanawiam kiedy odezwą się po hajs