Wpis z mikrobloga

@Dwep: Bier na ibuygou. DHLem otrzymasz w 3 dni z chin. Ja dostałem bez VAT. Dodatkowo masz wszystkie kolory. Ja brałem tam bo taniej nie znalazłem a to chyba najpewniejszy sprzedawca.
@Dwep: 279+17=296 USD.

EDIT

Teraz jest jakieś promo i możesz kupić za 290 USD Z pistonami 3i w gratisie dostaniesz przejściówkę z USB-C. Dodatkowo możesz ogarnąć sobie kupon za pierwszy zakup(jeżeli są jeszcze) lub z miuipolska. Wtedy ładujesz dodatkowo do koszyka coś za 10 USD, np. szkło albo case i masz za 293-295 Mi4C+Przejściówkę + Pistony + Case/Szkło. W sumie płacisz około 310 USD bo jeszcze wysyłka. Pistony(Na allegro 100PLN) spokojnie
@The_Linkos: ja zamówiłem 29 a wysłali 13. Od 1 do 7 było święto więc wysyłki zaczęły się 8. Czyli w sumie 5 dni czekałem na wysyłkę z tym że jak ja zamawiałem to mieli 2x tyle zamówień co sztuk na stanie. :D I tak szybko ;>
@szymaniak: napisz do supportu. Ja mam wrażenie że odwrotnie bo czarne pewnie mają już na stanie i wysyłają na bieżąco, a te białe to najpierw muszą jeszcze wysłać tym co zamówili od 1 do 7 i później :)