Wpis z mikrobloga

@Meara: To może powiesz koledze czemu czarna? :D
Chociaż ja bym tam czarnolistowal za grubą nogę bo znalazłem sobie ja potem i powiem że całkiem fajna noga. Bardzo szczupła nie była ale znowu tez nie gruba.
@vegaushp: Obsrał się o jakiś wpis i jak większość "wykopowych pelikanów" od razu przeszedł do ataku na moją osobę. A ja nie lubię spin i nie lubię jak ktoś specjalnie wjeżdża na kogoś by mu lżej na dupie było.
@wonsz_smieszek: Ważne, że pamięta moja zapisana notatka. Po prostu jesteś jednym z tych, którzy "idą za bydłem". Za przeproszeniem: Kiedyś ktoś powiedział, że ludzie to zwierzęta stadne. Tak właśnie było z Tobą. Coś w stylu: Jeden krzyczy: Ty złodzieju. A Ty powtarzasz: TAK! ZŁODZIEJ! #!$%@? CYGAN! DAĆ MU GRUZU!
@Meara: A bo ja wiem, nie mam jak o sobie notatki zrobić to nie wiem. Ale myślę że z niespełnionych obietnic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to mam notatkę o tobie i wiem z czego Ty słyniesz w moich oczach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@Meara: domyśliłem się, na żywo kiedyś pomagałem przy zmianie opatrunku (2/10 nie polecam, zwłaszcza zapachu). Ale zdziwiłem się, że ktoś z tak zaawansowaną martwicą nie ma uogólnionych problemów zdrowotnych. Przecież te produkty rozkładu, bakterie i chgw co jeszcze muszą jakoś chyba wpływać na zdrowie.

No i w ogóle, że takie rzeczy w PL, a nie w Afryce...
@Meara: Z aerobami to trochę jak z crossfitem. Taka trochę teoria spiskowa z tego jest. Te całe utrzymywanie tętna i inne wymysły nie pomagają. Jak ktoś chce schudnąć to najlepiej jest biegać. Angażujemy wtedy całe ciało, żaden steper ani inne gówno tego nie zastąpi.