Wpis z mikrobloga

O Pany! Właśnie wpadłem na genialny pomysł aplikacji! :O

A gdyby tak użyć Leap Motion do rozpoznawania języka migowego, komputerka pokładowego z głośnikiem do tłumaczenia i syntezowania głosu, oraz Google Glass jako taki komputer pokładowy z opcją tłumaczenia głosu na tekst wyświetlający się na ekranie szkiełka? (ʘʘ)

#programowanie #leapmotion #googleglass
  • 19
  • Odpowiedz
@PsichiX: zajebisty pomysł. #otwierajstartupa Ale z drugiej strony trochę sobie nie wyobrażam jak na tym zarobić już słyszę jak ktoś #!$%@? "chcesz brać kasę od niepełnosprawnych???". Więc chyba powinno być to jakieś open source czy coś i naciągnąć jakąś fundację na finansowanie :-)
No i by tu się przydała jakaś konsultacja- najlepiej kogoś kto "miga".
  • Odpowiedz
@b0lec: nie chcę brać kasy od niepełnosprawnych - docelowo chcę to sprzedawać rządom w ramach programu wsparcia dla osób głuchoniemych, nie zależy mi na zysku z projektu, bo cały zysk i tak przeznaczę na rzecz #projectutopia (w ramach którego chcę zbudować kolejne przydatne ludzkości rozwiązania) :)
  • Odpowiedz
@PsichiX: Kurczę widzę, że jesteś wizjonerem, trochę jak Elon Musk :D Ale sam tego wszystkiego nie pociągniesz, potrzeba ci ludzi do pomocy.
  • Odpowiedz
@b0lec: bardzo chętnie skorzystam z pomocy, ale aby kogoś zachęcić, muszę sam zacząć projekt i dać ludziom proof of concept, doprowadzić do stanu gdzie będę miał czym zaproponować współpracę :3
  • Odpowiedz