Wpis z mikrobloga

@miguelpl90: Od razu AMA. Ja wolałbym aby było to opisane w znalezisku jak wygląda taki proces od A do Z. Myślę, że dużo wykopowiczów będzie zainteresowanych tą pracą rzemieślniczą. Na prawdę duży "szacun" za robotę.

Wiem, że nie da się to przedstawić w paru krokach, ale jeżeli chodzi o moją osobę bardzo jestem zainteresowany jak wygląda taki proces.

W każdym razie uważam, że robota świetnie wykonana i jakbym był Waszym klientem
@szmecio: Lemania to bardzo szanowana marka. Jeżeli masz chrono to jesteś szczęściarzem :) ceny Lemanii w chrono oscylują od 2000 do 8000 zł a w ekstremalnych przypadkach do 12000zł wszystko oczywiście zależy od stanu i kalibru mechanizmu.

@BobBuilder: kiedyś przygotujemy taki artykuł na Chronosferę (w przyszłości na pewno dorzucimy też własną stronę, a nie tylko FB), więc przy okazji umieszczę go na wykopie. Ale kiedy to będzie to nie jestem
@miguelpl90: znaczy jakbym wysłał do was pasek to po prostu czy byście mi go zamontowali, o to mi chodzi, jakiś taki brąz jasny bym próbował wrzucić. Co do renowacji to są jakieś widełki czy po prostu robicie to co trzeba i na końcu podliczacie, chciałbym się zmieścić w 100zł, jest to wykonalne ?
@PiersiowkaPelnaZiol: myślę, że każdy zegarmistrz wykona Ci tą usługę, więc nie musisz specjalnie wysyłać do nas :) Założenie paska to groszowa sprawa. Do renowacji tu nic nie widzę, ewentualnie polerka jeśli chcesz go odświeżyć. Serwis też fortuny nie będzie kosztował i wykona go każdy zegarmistrz.
@Bubele: Nie o to chodzi. Nie podajemy, bo nie chcemy, tylko cena naprawy to zawsze kwestia indywidualna do omówienia z klientem, kiedy widzimy zegarek oraz zależna od stopnia jego zniszczenia. Czasem praca jest mniej lub bardziej pracochłonna przy takim samym modelu zegarka czy mechanizmie, a takie rzeczy też dopiero wychodzą w praniu jak otworzymy zegarek na stole operacyjnym. :) Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę to zapraszamy z zegarkiem do serwisu. Postaramy