Wpis z mikrobloga

Mirki z #wedkarstwo powiedzcie mi ile czasu potrzeba na zrobienie karty wędkarskiej? Słyszałem, że jest jakiś egzamin i w ogóle co mnie lekko przeraża. Potrzebuje pomoczyć kija, ale nie chce mi się za każdym razem dymać na płatny bo trochi daleko
  • 19
  • Odpowiedz
@PanPlaneta: slyszalem od wujaszka ze taki egzamin ze 100 zl kosztuje, oprocz tego jeszcze jakies skladki pewnie? Jak sobie oplace wszystko razem z gorskimi wodami to moge lowic w calej polsce niezaleznie od kola w ktorym jestem zapisany?
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: kartę można zrobić nawet 1go dnia ;) druk wpłaty wypełniasz>płacisz na poczcie/banku > na egzamin ( czasami robią egzaminy w sklepach wędkarskich, więc można codziennie. W kołach niektórych co miesiąc) > z pozytywnym egzaminem do starostwa ( w kasie płacisz dyszkę za wydanie + zdjęcie) Jeżeli panie mają czas to wydają kartę w godzinkę :)
  • Odpowiedz
@TheFuckingRoses: W naszym sklepie można zdać egzamin. Kiedyś zapytałem szefostwo, jak wygląda procedura gdy ktoś nie zda. Czy musi jeszcze raz płacić, czy wypełnia się jakieś papiery itd.
Nie wiedzieli, bo przez 3 lata (od kiedy jest siedziba koła w naszym sklepie) nie było przypadku by ktoś oblał.
  • Odpowiedz