Wpis z mikrobloga

Ciekawa oferta jeżeli szukacie nowej myszki + podkładki w niskiej cenie:

SteelSeries Rival 100

SteelSeries zaprezentowało dziś nową mysz dla graczy, Rival 100, stworzoną na bazie wyjątkowo popularnego Rivala 300 (znanego również jako Rival). Nowy model oferuje o 40 proc. lepszą precyzję śledzenia ruchu od topowych myszek konkurencji w swojej kategorii, oraz jest od nich o 33 proc. szybszy. Rival 100 jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie 159 zł. - cytat z artykułu Cybersportu

Kupując bezpośrednio ze strony SteelSeries za 39.99€ dostajecie gratis podkładkę SteelSeries QcK.

Wysyłka darmowa (wysyłka prowadzona w dniach 16-21 października) , płatność kartą lub paypalem

#myszki #csgo - bo często są pod tym tagiem pytania o myszki
Pobierz CeZ_ - Ciekawa oferta jeżeli szukacie nowej myszki + podkładki w niskiej cenie:

St...
źródło: comment_JhOkMMLp8xuMDjrJGOW0RbQv0uMQN9ah.jpg
  • 13
@paragrafik: a to już we własnym zakresie trzeba poszukać i porównać, ja napisałem tylko informacyjnie, że nowy model w stosunkowo niskiej cenie został wypuszczony. Jak ktoś jest zainteresowany to z pewnością poczyta i zapozna się lepiej przed zakupem :)
@CeZ_: Już znalazłem. Ten rival jest dużo mniejszy od tradycyjnego (coś podobnego do bezprzewodowych myszek do laptopa) czyli dobra dla dzieci albo dla ludzi z mikro-dłońmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)