Wpis z mikrobloga

#gry #wcograc #szukamgry #pcmasterrace (sorry za tag) #kiciochpyta
siema szukam dla siebie jakieś gierki, żeby się rozluźnić od czasu do czasu coś typu Counter-Strika wchodzisz grasz 10-15 minut, ile tylko masz czasu, za gówniaka grałem w MMORPG typu Lineage 2, Tibia tam też jest fajnie ale głównym elementem jest jednak wbijanie lvlu, gearu czyli się nacisk na spędzanie czasu.

Na oku mam #pathofexile bo diablo3 mi się bardzo podobało, ale no właśnie nie chce też spędzać w tym kilka godzin dziennie, czasem mam tak, że odpalam gre pogram 3 dni i wracam do niej dopiero po tygodniu,
# na drugim oku #nosgoth ale tam podobno pustki
Grałem we wszystkie moby, lola, smite, HOTS ale każda po 3 tyg mi się nudziła,
MIrki Pomożecie ?
  • 6
  • Odpowiedz
@jurgen: mnie jakoś znudziło po 3 tygodniach. Wbiłem ten 1X lvl i sam niewiem. Na plus było drzewko talentów zamiast itemów.
Zmieniło się coś od maja odkąd przestałem grać?
Pamietam że interfejs tzw lobby(tam gdzie sie szuka meczy, wybiera postać) miał bardzo brzydki

Teraz gram w nosgoth bardzo mi sie spodobało
  • Odpowiedz
gram od niedawna, więc nie porównam. Teraz doszły dwie fajne mapy w stylistyce diablo, gdzie cele skupiają graczy w jednym punkcie, jest kocioł :P masz na myśli wybór postaci? Zmieniły się jeszcze plansze ładowania map, są bardziej czytelne. Najbardziej w hots podoba mi się wspólny, drużynowy level xp, postacie z blizzarda i różnorodność map, wymuszające inny styl gry
  • Odpowiedz